SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 02:06

SON HABERLER

Arka Sokaklar’da Hüsnü’ye kaynanadan tokat, Meryem’den öpücük!

Arka Sokaklar 503. Bölümde Hüsnü, müstakbel kaynanasından yanlışlıkla okkalı bir tokat yiyor; fakat, Meryem’in öpücüğü ile tüm acıları geçiyor! 1 Şubat Cuma günü ekrana gelen Arka Sokaklar 503. bölümünde yaşananları videodan izleyebilirsiniz.

Hüsnü, ellerinde çiçeklerle Meryem’i ziyarete geliyor. Meryem, onu görünce mutlu oluyor; fakat, annesinin Hüsnü hakkındaki kararından dolayı biraz çekiniyor. Bu sırada Meryem’in annesi kapıya geliyor ve arkası dönük olan Hüsnü’ye okkalı bir tokat yerleştiriyor. Meryem ve Hüsnü büyük şok yaşıyorlar. Meryem’in annesi de karşısındakinin kocası olmadığını görünce şaşkınlığını gizleyemiyor; ama, Hüsnü’ye attığı tokattan dolayı biraz da mutlu oluyor. Tokatın asıl sahibi kişi Meryem’in babası. Çünkü, yaşadıkları bir tartışmadan dolayı Meryem’in annesi onu evden kovar ve gece eve gelmeyen adamcağızı da suçlu bulur. Meryem, Hüsnü’den kayıp olan babasını bulmasını ister.

Ortalıkta olmayan adamın ortak kredi kartından yüklü meblağlarda harcama yaptığı ortaya çıkar. Hüsnü, bu extrelerden harcama yapılan otele ulaşır. Otele geldiklerinde ise, onları bir sürpriz beklemektedir. Odadan Meryem’in babası yerine bir başkası çıkar. O adam Meryem’in cüzdanını çalıp harcama yapan kişidir. Olay anlaşıldıktan sonra Hüsnü, müstakbel kayınbabasına ulaşır. Meryem babasını sağ salim karşısında görünce Hüsnü’nün yanağı bir teşekkür busesi kondurur. Hüsnü bu hamleyi beklemediği için önce çok şaşırır; sonrasında da, mutluluktan göğe uçacak gibi olur..

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu

Yönetmen: Orhan Oğuz

Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi

Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul

Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler