Ana sayfa Sosyal Medya Arka Sokaklar’dan ayrılan Şevket Çoruh’u izlemek için yeni bir fırsat doğdu

Arka Sokaklar’dan ayrılan Şevket Çoruh’u izlemek için yeni bir fırsat doğdu

tarafından ker_def

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, 16 sezon boyunca başrolünde yer aldığı Arka Sokaklar isimli dizi projesinden ayrıldı. Türk televizyon tarihinin en uzun süre devam eden projesi olan ve yeni bölümleri ile 14 Ekim’den itibaren yeniden izleyicilerle buluşacak olan Arka Sokaklar, büyük kayıplar yaşadığı bir dönem geçiriyor.

15. sezonun ardından Yüsra Geyik, Onur Bay ve Merve Oflaz’ın veda etmesinin ardından, 16. sezon sonunda ise Ela Yörüklü ve Yiğitcan Ergin diziden ayrılan isimler olmuştu. Ancak geçtiğimiz ay ortaya çıkan bir başka gerçek de dizi hayranlarını derinden yaraladı. Komiser Mesut karakterini canlandıran ve izleyicilerin de çok sevdikleri Şevket Çoruh artık dizinin kadrosunda yer almayacak.

Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu başrollerde yer almaya devam ederken, dizinin yeni sezonuna yeni oyuncular katıldı. Cansın Çekili, Batuhan Ekşi, Sebahat Kumaş, Cem Uçan ve Nuray Hüseynova gibi isimleri 17. sezonda Kanal D ekranında izleyebileceksiniz. Ancak Şevket Çoruh artık dizinin başrolünde yer almayacak ve bu da büyük bir eksiklik olarak ekrana yansıyacak.

Arka Sokaklar dizisinin 14 Ekim Cuma günü yeniden izleyicilerle buluşmasının heyecanı yaşanırken, Şevket Çoruh hayranları ise oyuncunun yeni projesi ile büyük mutluluk yaşadı.

Yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı ‘Çakallarla Dans 6’ isimli sinema filminin vizyon tarihini de açıkladı. Çekimleri İstanbul, Bodrum ve Kos Adası’nda gerçekleştirilen film, 2 Aralık’ta sinema salonlarında seyirciyle buluşacak. Filmin başrolünde yer alan isimlerden birisi de Şevket Çoruh…

Arka Sokaklar’dü ünlü oyuncuyu izleyemeyecek olan hayranlar, Çakallarla Dans 6 filmi ile memnun olacaktır.

Arka Sokaklar'dan ayrılan Şevket Çoruh'u izlemek için yeni bir fırsat doğdu 7

Türk sinemasının en uzun soluklu film serilerinden biri olan ‘Çakallarla Dans’ın yeni macerasında seyircinin çok sevdiği ‘Çakallar’ bu kez sınırları aşıyor ve yurt dışına açılıyor! 2010’da vizyona giren ilk filmden bu yana ana kadrosunu muhafaza ederek yoluna devam eden ‘Çakallarla Dans’ın ekibine dikkat çekici yeni isimler de eklendi.

‘Çakallarla Dans 6’da efsane ekip Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz yeniden bir araya geliyor. Altıncı filmde Ebru Cündübeyoğlu, Nurettin Sönmez, Elvan Dişli, Mine Kılıç ve Kemal Zeydan kadroya katılıyor.

‘Çakallarla Dans 6’nın senaryosunda tüm seride olduğu gibi Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi imzası var.

‘Çakallarla Dans 6’, 2 Aralık’ta sinemalarda.