SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 11:52

SON HABERLER

Aşk ve Mavi 70. bölüm fragmanı yayınlandı! Bomba gibi gelişmelerle geliyor!

Aşk Ve Mavi dizisinin yeni sezon ilk bölüm tanıtımı yayınlandı.
Televizyongazetesi

Atv’de ekrana gelen dizi, Eylül ayında izleyicilerle buluşuyor.

Seda Akman’ın oynadığı Yüksel karakteri, diziye bambaşka bir ivme katacak.

Mavi ve Ali’nin mutluluğuna göz diken Yüksel, adeta korku salacak.

Başrollerinde Emrah, Burcu Kıratlı ve Kenan Bal’ın oynadıkları dizinin tanıtımı şok yarattı.

Konağın silahlı adamlar tarafından tarandığı sahneler dehşet içinde izlendi.

İşte 70. bölüm tanıtımı:

70. bölümde neler olacak?

Mavi, Ali ve Safiye bildikleri gerçeği ne kadar saklamak isteseler de Hasibe sonunda oğlu Ahmet’i öldüren kişinin Cemal olduğunu öğrenir. Bu durum Cemal için son noktadır. Konakta yaşamayacağını anlayan Cemal, Safiye ve Sevda’yı da alarak konağı terk etmek isterken Hasibe’nin onun için planladığı şeyden habersizdir.
Ali ve İsmet ameliyata birlikte giderler. İsmet, doktordan Ali’nin ameliyattan çıkamayacağını öğrenince bu gerçeği Mavi’ye söylemeye karar verir.
Hasibe’nin Cemal için planladığı şey nedir? Mavi, yaşam mücadelesi veren Ali’ye ulaşabilecek mi? Mavi ve Ali birbirlerini tekrar görebilecekler mi?

Üçüncü sezon çekimleri yakın zamanda başlayan Aşk ve Mavi dizisine başarılı ve güzel oyuncu Seda Akman katıldı.

İki sezondur atv ekranlarına damga vuran Aşk ve Mavi’nin 3. sezon çekimleri geçtiğimiz haftalarda başladı. Yeni sezon çekimlerinin başlamasıyla diziye Yüksel karakteriyle Seda Akman dahil oldu. Aşk ve Mavi’ye evet demesinin en önemli sebebinin oynayacağı karakter olduğunu söyleyen Akman, “Yüksel, hayatta sahip olduklarını zorluklarla kazanmış, hırslı ve saplantılı bir kadın. Bu rolün hem hayatıma, hem mesleğime büyük bir katkı sağlayacağını düşünüyorum. Ayrıca, bu işin Kapadokya’da çekiliyor olması da beni cezbetti. İlk kez şehir dışında bir dizi de çalışıyorum. Bunu tecrübe etmeliydim” dedi.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, başrollerini Emrah Erdoğan, Burcu Kıratlı, Kenan Bal, İpek Tuzcuoğlu, Cüneyt Mete, Ayşegül Ünsal, Alayça Öztürk, Birgül Ulusoy gibi isimlerin paylaştığı, Ali ve Mavi’nin dillere destan aşk hikayesini konu alan Aşk ve Mavi, yeni bölümleriyle atv ekranlarında hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.

İlgili Haberler