SON DAKİKA
18 Eylül 2019 06:12

SON HABERLER

Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı’ya direkt sordular; “Gerçek hayatta sevgili misiniz?”

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Benim Tatlı Yalanım dizisinin Star TV ekranında izleyicilerle buluşması öncesinde başrol oyuncuları Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu, kanalın youtube hesabından canlı yayınla izleyicilerle buluştu. Furkan Palalı’nın yayına geç katılmasına Bekiroğlu esprili sözlerle tepki gösterdi.

İzleyicilerden gelen soruları yanıtlayan iki ünlü ismin, genelde ‘evet’ şeklinde kısa yanıtlar vermesi dikkat çekti.

Aslı Bekiroğlu, siyah dekolteli kıyafeti ile göz doldurdu. Furkan Palalı da Bekiroğlu’nun elbisesinin güzelliğinden bahseden ifadeler kullandı.

“Aranız nasıl?” sorusu üzerine “Çok iyi” yanıtını verdiler.

Aslı Bekiroğlu’na “Furkan Palalı gerçekte nasıl bir baba olurdu?” sorusu sorulunca ünlü oyuncu, şöyle konuştu:

“Güzel bir baba olabilir miydi acaba, bilmiyorum… Hakkında böyle çok iyi fikirlerim yok. Baba olma konusunda çok net fikirlerim yok” dedi.

Furkan Palalı “Neden peki?” diye üsteleyince Aslı Bekiroğlu, “Bana kalsın. Neden geç kaldığın ile çok alakalı mesela” diyerek laf çarpmış oldu.

Sevdiği insanı incitmekten çok korktuğunu belirten Furkan Palalı, o yüzden de onu etkileyecek yalanlar söylemek istemediğini belirtti ve tatlı yalanlar olabileceğini ifade ederek dizisine gönderme yaptı.

Bir izleyicinin “Furkan ile Nejat arasındaki farkları söyler misiniz?” şeklindeki sorusu üzerine sazı eline alan Aslı Bekiroğlu, esprili bir yanıt vermeye çaba harcadı. Bekiroğlu, “Nejat çok iyi, böyle karakteristik falan babacan… Furkan da ise bir şeyler eksik (gülüyor). Nejat mı, Furkan mı dersen Furkan’ı seçiyorum diyerek bu konuyu noktalayabilirim” diye konuştu.

Genelde sorular Furkan Palalı’ya geldi. Bir takipçisi “No: 309 mu yoksa Benim Tatlı Yalanım mı?” diye sordu. Palalı, “Benim Tatlı Yalanım tabii ki şu an. Çok merak ettiğimiz bir dizi. İkisini birbirinden ayırıyoruz tabii ki” dedi.

Palalı’nın yeni saç şeklinin de çok güzel olduğunu belirten izleyicilere ünlü oyuncu teşekkür etmekle yetindi.

“Gerçek hayatta sevgili misiniz?” sorusu da soruldu. Aslı Bekiroğlu, espriye yaparak “Yakalandık mı? “derken, Furkan Palalı gülmekle yetindi.

Keyifli röportajı videoda izleyebilirsiniz:

İlgili Haberler