Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Aslı Enver yeni bir sloganla yeni bir sözle yeniden karşınızda!

Aslı Enver yeni bir sloganla yeni bir sözle yeniden karşınızda!

tarafından ker_def

İstanbullu Gelin dizisinde sergilediği Süreyya karakteri ile akıllarda yer edinen ünlü oyuncu Aslı Enver, yeni sezonda da BeIN Connect ekranında izleyicilerle buluşacak olan Babil dizisi ile anlaştı. Dizinin hazırlıkları devam ediyor. Ünlü oyuncu, ise reklam-tanıtım faaliyetleri ile yine dikkatleri üzerine çekecek bir kampanyanın içinde…

Aslı Enver, dünyanın akışını tersine çeviriyor. DeFacto’nun sevilen reklam yüzü Aslı Enver, sürdürülebilir çevre bilincine katkı sunan yeni koleksiyon, “Hayat Güzeldir” için kamera karşısına geçti. Enver, bu kez tüm dikkatleri doğaya çevirdi.

Dünyanın akışını tersine çevirmenin mümkün olduğunu vurgulayan reklam filminde rol alan Aslı Enver, “DeFacto Hayat Güzeldir koleksiyonuyla sürdürülebilir çevre bilincine katkı sağlıyor.

Su tasarrufu sağlayan plastik atıklar ve geri dönüşümlü kumaştan üretilen koleksiyon doğanın korunmasına yardımcı oluyor” dedi.

Aslı Enver yeni bir sloganla yeni bir sözle yeniden karşınızda! 7

Enver, tek bir kumaş parçasını, bir plastik şişeyi ve bir damla suyu yeniden kullanmak bile kötü giden her şeyi tersine çevirebilir anlayışıyla oluşturulan koleksiyonu destekledi.

Enver, bu reklam filmindeki duyarlılığıyla hayranlarının takdirini kazandı.