Ana sayfa Dizi Haberleri Aslıhan Güner bir anne kız hikayesinin başrolü olarak izleyicileri derinden sarsacak!

Aslıhan Güner bir anne kız hikayesinin başrolü olarak izleyicileri derinden sarsacak!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında yakın bir zaman içinde izleyicilerle buluşması beklenen Yalan isimli yeni dizinin çekimleri devam ediyor. Dizinin başrollerinde Aslıhan Güner ile Feyyaz Duman ikilisini izleyeceksiniz. Genç oyunculardan Eylül Tumbar ile Serra Pirinç de kadrodaki dikkat çeken isimler arasında bulunuyor.

Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Zeynep Eronat, Kubilay Tunçer gibi başarılı isimlerin de yer aldığı Yalan isimli dizi bir anne ile kızının zorluklarla dolu hikayesi olarak izleyicileri derinden etkileyecek.

Oynadığı anne karakterleri ile dikkat çeken Aslıhan Güner, uzun bir aradan sonra yeniden televizyon ekranlarına dönüş yapıyor. Hayranlarının heyecanla beklediği dizide Melike isimli karakteri canlandıracak olan Aslıhan Güner, Anneler Günü dolayısı ile verdiği mesajda şu duygularını paylaştı:

“Dizimiz ile bir anne-kız hikayesini seyircimizle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Oynadığım tüm anne karakterleri gibi Melike de çok güçlü bir anne. Anne demek yaşam ile bir bağ demek benim nazarımda. Anne karnında kurduğun o bağ asla kesilmiyor bence. Hayatta büyüyüp yol aldıkça yolculuklar değişse bile, bir yerde hep o “anne” hissinden güç almak istiyor ve ona ihtiyaç duyuyorsun.”

Unutamadığı bir Anneler Günü anısını da paylaşan güzel oyuncu, şunları söyledi: “Yazı yazmayı ilk öğrendiğim zamanlarda yaptığım kutlama kartı ve sokaktan topladığım çiçekleri anneme vermiştim. Onun mutluluğunu görmek benim en büyük mutluluk sebebim olmuştur. Öncelikle annesini kaybetmiş güzel insanlara buradan başsağlığı diliyorum. Hayatta olan tüm annelerimizin, bir canlıya annelik yapmış olan herkesin, kendini anne gibi hisseden ve anne olmaya hazırlanan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü tüm kalbimle kutluyorum.”