Ana sayfa Dizi Haberleri Aslıhan Malbora ile Mert Yazıcıoğlu’nun çekiciliği Darmaduman dizisini pozitif etkiliyor!

Aslıhan Malbora ile Mert Yazıcıoğlu’nun çekiciliği Darmaduman dizisini pozitif etkiliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında perşembe akşamları yayınlanmakta olan Darmaduman dizisi, Mahkum projesinin yerini aldı. Artık perşembe rekabetinde gençlik hikayesi izleyeceksiniz. Bir döneme damgasını vuran Amerikan dizisi Beverly Hills’in yerli uyarlaması olan Darmaduman’ın ilk bölüm reytingleri iyi gelmemesine rağmen, sosyal medya etkisi dikkatlerden kaçmadı.

Diziyi izleyenler dört başarılı ve genç oyuncunun uyumlarından memnun ve onları ‘mahşerin dört atlısı’ olarak nitelendiriyorlar. Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora yeni dizi ile birlikte yeni bir kariyer sınavını da başarıyla veriyor.

Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun gibi usta oyuncuları da kadrosunda buluşturan Darmaduman dizisinin reytinglerinin yükselmesi beklenirken, youtube ortamında dizinin geniş bir izleyici kitlesini kendisine çektiğini de belirtmek gerekiyor. Sosyal medya platformlarında da dört genç oyuncunun hayranlarının da çabaları ile geniş bir etkileşim oluşturuldu.

Aslıhan Malbora ile Mert Yazıcıoğlu'nun çekiciliği Darmaduman dizisini pozitif etkiliyor! 7

Darmaduman dizisinde ikiz kardeşleri canlandıran Mert Yazıcıoğlu ve Aslıhan Malbora, oynadıkları kardeş karakterlerle sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kendi okul yıllarıyla ilgili yorum yapan ikiliden Yazıcıoğlu “Okulun en sessiz çocuğu” olduğunu söylerken, Aslıhan Malbora ise “Arkadaş grubumun enerjik ve itici gücüyüm” şeklinde konuştu.

Kerem karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu, okul yıllarında nasıl birisi olduğunu şu sözlerle anlattı: “Arkadaş grubumda sessiz, sakin bir çocuktum. Hep en arkalarda oturan, sesi çıkmayan bir tiptim.” Oyuncunun hala okul yıllarındaki arkadaşları ile görüşmekte olduğu da ortaya çıktı.

Kendisinin de Kerem ve Ece gibi Afyon’dan İstanbul’a üniversite için geldiğini söyleyen Aslıhan Malbora, yurt arkadaşlarının kendisi gibi Anadolu’dan gelen öğrenciler olması sebebiyle bu yılları çok iyi hatırladığını anlattı.

Arkadaş grubunun enerjik ve itici gücü olduğunu belirten Malbora arkadaşları tarafından “kalp” diye çağrıldığını ekledi.