Ana sayfa Dizi Fragmanları Ateş Kuşları dizisi 11. yeni bölümünde sırlar dünyasında hesaplaşma vakti geldi

Ateş Kuşları dizisi 11. yeni bölümünde sırlar dünyasında hesaplaşma vakti geldi

tarafından ker_def

atv ekranında Cuma akşamları yayınlanan Ateş Kuşları dizisinde 11. yeni bölüm yine heyecanlı olaylara neden olacak. Gülayşe ile Barbaros arasında neler yaşanacağı şimdiden merak edilirken, Nizam’ın duygusal anları da yine izleyicileri etkileyecek gibi gözüküyor.

atv ekranlarının sevilen dizisi ‘Ateş Kuşları’, 7 Nisan Cuma 20.00’de ekrana gelecek 11. Bölümüyle yine soluksuz izlenecek. Ateş Kuşları’nda; Komiser Barbaros, yıllar önce verdiği sözü tutmak için ilk adımı atarak Ateş Kuşları’nı tutuklayıp hesap soruyor.

ATEŞ KUŞLARI, KOMİSER BARBAROS’LA KARŞI KARŞIYA

Ateş Kuşları için yolun sonu mu? Nizam Eyüboğlu’nun canlı yayına çıkmasından sonra Ateş Kuşları’nın sırları bir bir ortaya saçılır. Barbaros, Ateş Kuşları’nın Bahar Eyüboğlu cinayetinden de Lara’dan da haberdar olduğunu öğrenir.

HESAPLAŞMA VAKTİ!

Gülayşe’yi babasına kavuşturmak için harekete geçen Barbaros ilk hamlesini yapar. Ateş Kuşları’nı tutuklar. Şimdi Ateş Kuşları, komiser olan Barbaros Tunalı’nın karşısındadır! Tüm günahlarla hesaplaşma vakti!

KÖKSÜZLER’İN SINAVI

Geçmişte ise Köksüzler’i büyük bir sınav beklemektedir. Ailesine kavuşan Sabit’i Köksüzler nasıl bırakıp gidecek?

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait olan dizinin yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen otururken dizinin başrollerinde; İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali) rol alıyor.