Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ateş Kuşları dizisine yeni bir karakter daha geldi, hikaye daha heyecanlı oldu

Ateş Kuşları dizisine yeni bir karakter daha geldi, hikaye daha heyecanlı oldu

tarafından ker_def

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle her cuma akşamı seyirciyi ekran başına kilitleyen atv’nin Bozdağ Film imzalı sevilen dizisi Ateş Kuşları’nın kadrosuna genç kuşağın yetenekli oyuncusu Naz Sayıner dahil oluyor.

‘Ateş Kuşları’nın 8 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan 34. Bölümünde sevilen isim Naz Sayıner, seyirci karşısına Ali’nin kayıp kardeşi Sultan olarak çıkacak.

Dizinin yeni bölümlerinde hikayeyi daha da hareketli bir hale getirecek olan bu gelişme ile birlikte Ateş Kuşları dizisinde heyecan da artmış oldu.

Daha önce da yeni karakter ile güçlendirilen hikayenin daha ilginç hale gelmesi reytinglerde de olumlu yansımalar yaratabilir.

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait; yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı Ateş Kuşları’nın başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik paylaşıyor.

Dizinin kadrosunda ayrıca başarılı oyuncular; Emin Gürsoy, Ahmet Saraçoğlu, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Ali Önsöz ve dizideki çocukluk karakterlerine hayat veren Umut İnan, Almira Abay, Fuat Fatih Odabaşı, Berke Obuz ve Umut Ege Baştemur yer alıyor.

“Ateş Kuşları”, her cuma saat 20.00’de atv’de!