Ana sayfa Dizi Fragmanları Ateş Kuşları dizisinin ikinci sezon tanıtımları izleyicilerin heyecanını artırdı!

Ateş Kuşları dizisinin ikinci sezon tanıtımları izleyicilerin heyecanını artırdı!

tarafından ker_def

Samimi dünyası ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilk sezonunda en çok konuşulan dizi olan Bozdağ Film imzalı ‘Ateş Kuşları’ dizisinin ikinci sezonundan üçüncü tanıtımı yayınlandı.

Heyecanla beklenen ‘Ateş Kuşları’ yeni sezonda da çok konuşulacak. Tanıtımda Kara ve Feza arasındaki kardeşlik ilişkisi, Barbaros’un mesleğinden men edilmesi, Gülayşe ve Barbaros’un kaza sonrası yaptığı konuşma sosyal medyaya damgasını vurdu.

‘Ateş Kuşları’nın ikinci sezon üçüncü tanıtımı yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada gündem olarak binlerce yorum ve beğeni aldı.

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait; yönetmenliğini Bülent İşbilen ve Yıldız Aşanboğa’nın yaptığı Ateş Kuşları’nın başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik paylaşıyor.

Dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Bülent Polat, Emin Gürsoy, Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Ali Önsöz ve dizideki çocukluk karakterlerine hayat veren Umut İnan, Almira Abay, Fuat Fatih Odabaşı, Berke Obuz ve Umut Ege Baştemur yer alıyor.

Merakla beklenen ‘Ateş Kuşları’ 8 Eylül Cuma akşamı atv ekranında seyirciyle buluşacak.