Ateşböceği dizisi başlayacak, Aslı ile Barış’ın aşkı konuşulacak

23 Haziran 2017 Cuma, 14:02
Ateşböceği dizisi başlayacak, Aslı ile Barış’ın aşkı konuşulacak

Ateşböceği Dizisi başlıyor. Dizinin Konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Çok yakında ekranlara gelecek olan Ateşböceği dizisinin başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz yer alıyor. Ateşböceği dizisi Aslı ve Barış’ın aşkını konu alacak. Bir yanda boşanma avukatı Barış, diğer yanda hayat dolu taksicilik yapmak zorunda kalan genç bir kızın hikayesinin anlatıldığı Ateşböceği yakında…

İlginç bir tesadüf sonucu karşılaşan iki kişinin eğlenceli aşklarını konu alan dizi büyük bir kitleyi ekran başına toplamayı hedefliyor.
BAŞROLLERDE ÜNLÜ İSİMLER
Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar yer alıyor.

ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİNİN KONUSU
Bir tarafta çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe koumuş; hayatın ilginçliğini kaybettiğini düşünen bir boşanma avukatı Barış (Seçkin Özdemir). Diğer yanda ise akıllı, eğlenceli, cıvıl cıvıl fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız, Aslı ( Nilay Deniz). Diğer adı ile Ateşböceği. Yolları kesişen ikilinin, hayatları değişir ve kendilerini aşk dolu eğlenceli bir maceranın içinde bulurlar.
70’li yıllara damgasını vurmuş Beyaz Kelebekler müzik grubunun efsaneleşmiş parçası Ateşböceği ile yayınlanan yeni dizi, bir taksi karşılaşması ile yolları kesişen Aslı ve Barış’ın hikayesini konu alıyor. Aşka hazırlıksız yakalanan iki insanın heyecanlı kovalamacası ile Ateşböceği yaz dönemi ekranlarda!.

ASLI VE BARIŞ AŞKI ÇOK KONUŞULACAK
Çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizi, sıcacık aşk hikayesi ile yakında izleyenlerin favorisi olacak. Aslı ve Barış’ın çok konuşulacak aşkları dizinin keyifli olacağının habercisi gibi.

Ateşböceği haberleri için

nilay deniz haberleri için