atv’nin bir döneme damga vuran dizisi de final yapıyor! Bu final herkes için sürpriz oldu!

16 Nisan 2018 Pazartesi, 07:58
atv’nin bir döneme damga vuran dizisi de final yapıyor! Bu final herkes için sürpriz oldu!
Kanatsız Kuşlar dizisi bitiyor mu?

atv herkesi şaşkına  çevirdi… Çok başarılı bir dizisini daha reytinge kurban verecek olan kanal kararını verdi. Kanatsız Kuşlar dizisi izleyiciye veda ediyor…

Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar, atv’nin Koliba Film imzalı dizisi Kanatsız Kuşlar’ın final yapmaya hazırlandığını yazdı.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyordu.

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşte Mesut Yar’ın bugünkü yazısından “O da mı bitiyor?” başlıklı o bölüm:

“Kanatsız Kuşlar”, atv’nin sevilen işlerinden biriydi. Böyle geçmiş zaman ekiyle konuşmamın nedeni dizinin kısa bir süre sonra final yapma kararı alması… Açıkçası “Kanatsız Kuşlar”, “gitti gidecek” listemde yoktu. Bu benim için de sürpriz oldu diyebilirim. “Gelince yaz ayları, gevşiyor yayın akışı yayları” diyelim… Bu arada yapımcı Koliba Film yeni bir dizi için Kanal D ve atv ile görüşme halindeymiş. İşini adam gibi yapan Ata Türkoğlu’na “yolun açık olsun” diyorum!

atv haberleri için

Kanatsız Kuşlar haberleri için