Çocuklar Duymasın dizisi hayranları çileden çıktı! Yeter o karakter gitsin artık!

16 Nisan 2018 Pazartesi, 07:47
Çocuklar Duymasın dizisi hayranları çileden çıktı! Yeter o karakter gitsin artık!

Çocuklar Duymasın 37. bölüm fragmanı! Şişe çevirmece oyunu Haluk’u çileden çıkartıyor!

Çocuklar Duymasın 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde, Haluk ve Meltem’in evlerinde Havuç’un isteğiyle parti düzenleniyor ve şişe çevirmece oyununu oynanıyor. Haluk baştan karşı çıksa da, şişe çevirmece oyunu sırasında doğruluk mu cesaret mi sorusunda, Meltem’in istediğini yapıyor ve camı açarak sevgisini haykırıyor!

Kanal D’de ekrana gelen Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde, Haluk ve Meltem’i yeni bir macera bekliyor; Zeynep ev halkıyla kaynaşıyor! Haluk ve Meltem, nihayet ailelerinin yeni üyesiyle tanışırlar. Evlat edindikleri Zeynep, ev halkıyla kaynamaya çalışır. Bir çocuğun hayatını kurtaran Haluk ile Meltem, bunun mutluluğunu yaşarken, yeni maceralar peşlerini bırakmaz.

SEYİRCİ İSYANDA: TUTKU’YU DİZİDEN ÇIKARTIN

Dizinin yeni bölüm fragmanına izleyicilerin yorumlarında en çok Tutku’ya yönelik tepki dikkat çekiyor.

“Şu Tutku çıksın dizi tam tutacak. Şu an sınırda bekliyor. Bir de Havuç yavaş yavaş yeşeriyor.”

“Eğlendik, güldük Tutku geldi tüm neşemiz soldu. Birol Güven’e sesleniyorum, artı şu Tutku şıllığı yeter.”

“Tutku olmayınca dizi daha güzel oluyor.”

Tutku karakteri konusunda farklı düşünen izleyiciler de var. Gülin İyigün’ün canlandırdığı Tutku karakteri sayesinde dizinin yeniden izlenmeye başladığını belirten izleyici, “Ben de uyuz oluyorum ama kalmalı. Çakma Havuç çıkmalı bu diziden. Nedir arkadaş, asırlık diziyi mundar ettiler” diye yazmakta.

İşte 37. bölüm fragmanı:

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle 22 Nisan Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çocuklar Duymasın 36. Bölümde, sonunda yeni çocukları Zeynep’e kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Haluk ve Meltem’i kötü bir sürpriz bekliyor! Çocuklar Duymasın 15 Nisan pazar yayınlanan yeni bölümde, Haluk ve Meltem sonunda evlat edinmek istedikleri Zeynep’le tanışır. Heyecanlı ve uzun bir bekleyişin ardından ona kavuşmak için sabırsızlanan ikiliyi kötü bir sürpriz beklemektedir. Peki Haluk ve Meltem aldıkları bu kötü haber karşısında ne yapacak? Onları derinden üzen bu haber ne?

ÇOCUKLAR DUYMASIN TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Öte yandan Orçun çok önemli bir ödül törenine katılacaktır ve Tuna’dan cep telefonuyla video ve fotoğraf çekmesi istenir. Ancak ödül töreni sırasında telefonunun hafızası dolan Tuna, tek bir kare bile çekemez. Bu durumu öğrenen Gönül ise deliye döner…

çocuklar duymasın haberleri için

gülin iyigün haberleri için