Ana sayfa Dizi Haberleri atv’nin iddialı dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’da Mina Derman’a bakan Suna karakterini görüyor!

atv’nin iddialı dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’da Mina Derman’a bakan Suna karakterini görüyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Salı akşamlarının sevilen dizilerinden birisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam geniş bir oyuncu kadrosu ve güçlü bir hikaye ile yoluna devam ediyor. İyi reytingler de dizinin başrolünde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Pelin Akil ile Işıl Yücesoy bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda hem tecrübeli hem de genç isimler bir araya geldi.

Genç oyunculardan birisi de Mina Derman ve Suna karakterini başarıyla canlandırmaya devam ediyor. Mina Derman’ın Suna karakterinde görenler, onun bu karakter ile ne kadar çok özdeşleştiğini de hemen fark edebilir.

Karakterini severek canlandıran genç oyuncu ekrana da yansıyan bu bütünleşme halini şu sözlerle anlattı: “Suna’yı hakikaten çok seviyorum, Suna ile içselleştik. Her cümlesini hissederek söylüyorum ve aslında ağzıma oturmak değil, içime sinene kadar diyebilirim. Senaryodaki her lafı, düşünerek ve üzerine düşerek oynuyorum.”

Suna karakterine kendisini fazlasıyla kaptıran Mina Derman, sette yoğun bir çalışma içinde rolünde en iyiyi ortaya çıkartmak için mücadele veriyor.

Suna’nın bir olay karşısında nasıl davranacağını düşünen ve senaryodaki her detayı karaktere uygulamaya çalışan Mina Derman, işine profesyonelce yaklaşmasıyla da alkış aldı.

Genç oyuncu, “Gerçekten Suna nasıl bakardı, nasıl tonlar diye düşünüyorum. Bir şeyin üzerine bu kadar kafa yormak beni çok mutlu ediyor. Suna’yı ortaya çıkarttığımız için çok mutluyum” açıklamasında bulundu.

Oyuncu, yakın arkadaş çevresinin de diziyi izlediklerini ve “Sen olmasaydın da takip ederdik” diyerek projenin başarısına vurgu yaptıklarını anlattı.

Mina Derman, aldığı yorumların ve tepkilerin kendisini geliştirdiğini şu sözlerle anlattı:

“Gerçekten Mina’yı bütün hatları ile bilen insanlar diyor ki, ‘Çok iyi oynamışsın, bayağı iyi bir şey çıkmış’… Anlıyorum ki farklı bir şey olmuş ve hoşlarına gitmiş. Böyle olunca çok motive oluyorum ve çok hoşuma gidiyor.”