Ana sayfa Dizi Haberleri ATV’nin iddialı dizisi Hakim’de umutlar gitgide tükeniyor!

ATV’nin iddialı dizisi Hakim’de umutlar gitgide tükeniyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – ATV’de yaklaşık 1,5 ay önce ekrana gelmeye başlayan Hakim dizisi büyük umutlarla izleyiciyle buluşmuştu. Hem oyuncu kadrosu çok güçlü hem de hikayesi çok etkileyiciydi. Ancak umulan olmadı. Hakim, dün akşamki bölümüyle de çok kötü reyting aldı. Bu durum diziyle ilgili umutları iyice azalttı.

Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Ebru Özkan, Yurdaer Okur, Hasibe Eren gibi çok iddialı isimlerin başrolde yer aldığı Hakim dizisi dün akşam altıncı bölümüyle ekrana geldi. Ancak dizinin dün akşamki bölümünün reytingleri de çok kötüydü. Hakim, tüm izleyicilerde iki bandındaki puanıyla 12. sırada yer aldı. AB ve ABC1’de de sekizinci oldu.

Bu reyting sonuçları, Hakim’in yavaş yavaş finale gittiği tahminlerini de güçlendirdi. Ekrana geldiği ilk günden bu yana reytinglerde bir türlü tutturamayan Hakim dizisinin başarısız olmasının sebebini izleyiciler, çok yavaş ilerlemesi olarak açıklıyor. Hakim’in orijinali olan Your Honor’da hikaye çok hızlı ilerliyor ve izleyicinin sıkılmasına, örgüden uzaklaşmasına kesinlikle izin verilmiyor. Ancak Türk versiyonunda ise durum tam tersi.

ATV’nin iddialı dizisi Hakim’de umutlar gitgide tükeniyor! 7

Bu arada Hakim dizisinin reytinglerinin güçlendirilmesi için oyuncu kadrosuna iki yeni isim eklendi: Macit Koper ile Ecem Karavus. En son Baba dizisinde izlediğimiz Macit Koper, Hakim’de Azem Demirkıran’ın yeraltı alemindeki en büyük düşmanlarından biri olan Kadir karakterini canlandıracak.

Ecem Karavus ise en son başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın oynadığı Bay Yanlış dizisinde Yeşim karakterini canlandırmıştı. 2020 yılından bu yana ekranlardan uzak kalan isim Hakim dizisinde canlandırdığı cevval savcı Özlem karakteri ile izleyicisiyle buluştu.

Hakim’in orijinali olan ve başrolünde ünlü ABD’li oyuncu Bryan Cranston’ın yer aldığı Your Honor dizisi aslında bir mini dizi olarak planlanmıştı. Ancak dizi çok tutunca ikinci sezon için de anlaşma yapıldı ve hikaye yenilenerek ucu açık hale getirildi. Your Honor dizisinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.