Ana sayfa Dizi Haberleri Atv’nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş’in oyuncu kadrosuna iddialı isimler eklendi!

Atv’nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş’in oyuncu kadrosuna iddialı isimler eklendi!

tarafından kadir kadir

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fabrika Yapım’ın atv için hazırladığı, senaryosunu Nimet Erdem ile Veli Kaya’nın yazdığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturacağı “İçimizdeki Ateş” dizinin cast çalışmaları ve hazırlıkları sürüyor.

Mayıs ayında sete çıkması beklenen ve haziran ayına kadar çekimlerinin tamamlanıp izleyiciyle buluşması planlanan gençlik dizisinin başrollerinde genç kuşağını aranan isimlerinden Atakan Hoşgören ve İpek Filiz Yazıcı var.

Dizinin kadrosu henüz tam netleşmese de yeni isimler eklenmeye devam ediyor. Son olarak dizi kadrosuna Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu ve Gizem Arıkan eklendi.

Atv’nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş’in oyuncu kadrosuna iddialı isimler eklendi! 7

2011 yılında dizi setlerinde oyunculuk yapmaya başlayan Burak Sevinç, Trt1’de yayınlanan 13. yüzyılda yaşayan Hacı Bayram’ın tasavvufunu anlatan Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisinde başrol oynuyor. Başarılı oyuncu çok özel bir dizide, çok özel bir rolle izleyici karşısına çıksa da dizi beklenen etkiyi yaratmadı ve reytinglerde isteneni vermedi.

Ceren Benderlioğlu, en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide canlandırdığı Ömür karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti. 6 sezon süren dizi müthiş başarısının ardından yaşanan bir kriz ile bitince başarılı oyuncu yeni projelere bakmak zorunda kalmıştı.

Gizem Arıkan’ın da son dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi oldu. Daha önce “Bir Deli Rüzgar”, “Yaralı Kuşlar”, “Aile Şirketi” dizileriyle “Aşkın 5 Hali” ve “Organik Aşk” sinema projelerinde yer alan isim, 2016 yılında oynadığı “Aşkın 5 Hali” filmiyle oyunculuğa başladı.