Ana sayfa Sosyal Medya Genç oyuncu Atakan Hoşgören, boks tutkusuyla dikkatleri çekti!

Genç oyuncu Atakan Hoşgören, boks tutkusuyla dikkatleri çekti!

tarafından ker_def

Kanal D’nin özel bir formata sahip olan Youtube içeriği Oyuncu’nun ikinci bölümü yayınlandı. Sunuculuğunu Beste Sırapınar’ın yaptığı programa bu hafta, Yalan dizisinde Kerim karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Atakan Hoşgören konuk oldu.

Hoşgören hakkında bilinmeyenleri ilk kez Oyuncu’da açıkladı. Dövüş sporlarıyla özellikle de boks ile uğraşan oyuncunun, dünya ağır siklet boks şampiyonlarından Mike Tyson’a hayran olduğu ortaya çıktı.

İKİNCİ BÖLÜMÜ İLE YAYINDA

Kanal D’nin tüm içeriklerini internet kullanıcılarıyla buluşturduğu, 8 buçuk milyon abonesi olan Youtube kanalının yeni formatı Oyuncu’nun yayınlanan ikinci bölümü de çok izlendi. Gelen sorulara samimi ve içten cevaplar veren Hoşgören’in eğlenceli anlarının da ekrana geldiği bölüm, yine izleyiciden tam not almayı başardı.

“BEN EFSANEYİM”

Hoşgören, özel hayatıyla ilgili gelen sorulara filtresiz cevap vererek oyunculuğuna hayran olduğu ve birlikte oynamak istediği üç ismin; Cillian Murphy, Tom Hardy, Leonardo DiCaprio olduğunu açıkladı.

Başarılı oyuncu, “Beğendiğin hem ülkemizde hem dünyada ün yapmış filmlerden birinde bir karakteri oynama şansın olsa hangi karakteri oynamak isterdin?” sorusuna, çocukluğundan beri hayran olduğu Will Smith’in başrolünde yer aldığı “Ben Efsaneyim” filmindeki “Robert Neville” karakterini canlandırmak istediğini söyledi. Hoşgören, “Hayatın film olsa seni kimin oynamasını istersin?” sorusuna ise “Tom Hardy” yanıtını verdi.

KİLİT EKRANINDA TYSON VAR

Telefonda en çok vakit geçirdiği uygulamanın Pinterest olduğuna değinen Hoşgören; uygulamada en çok kıyafet kombinlerine, takılara ve dövmelere baktığını söyledi. Yakışıklı oyuncu, “Telefonun kilit ekranında ne var?” sorusunu da şöyle cevaplanırdı: Mike Tyson’ın bir maç sonrası, polislerin akın ettiği ringte polislerin gözlerindeki korkuyu anlatan bir kare. Destansı bir karedir. Çünkü ben de bir süredir boks yapıyorum, dövüş sporlarıyla ilgileniyorum. O yüzden ikonik bir adamdır.