atv’nin yeni dizisi Kocaman Ailem gümbür gümbür geliyor

17 Nisan 2018 Salı, 13:20
atv’nin yeni dizisi Kocaman Ailem gümbür gümbür geliyor
Milliyet Blog’dan Çetin Kaya yazdı:

Kocaman Ailem Dizisi Çok İddialı Geliyor!

atv, ekranlara sıcacık bir aile dizisi getirmeye hazırlanıyor. Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir’in başrollerini paylaştığı Kocaman Ailem’in yapımcılığını Mia Yapım, Banu Akdeniz üstleniyor.

Çok yakında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizinin yaz aylarına damgasını vurması bekleniyor!

Güçlü kadrosu ve sıcacık hikayesiyle izleyicinin gönlünde taht kuracak olan Kocaman Ailem, tüm zorluklara rağmen bir arada olmanın gücünü, aile olmanın güzelliğini ve aşkın dolu dizgin kalp atışlarını her bölüm evinizde hissetmenizi sağlayacak. Senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce’nin kaleme aldığı, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği “Kocaman Ailem”in kadrosunda ayrıca; Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay ve Çiğdem Aygün yer alıyor.

Kocaman Ailem’in konusu ise kısaca şöyle, pastırma ve sucuk fabrikası sahibi Hulusi (Levent Ülgen), geçirdiği kaza sonucu ölümün soğuk nefesini ensesinde hisseder ve bunların başına neden geldiğine dair bir vicdan muhasebesine girişir. Geçmişte kalplerini kırdığından ahlarını aldığını düşündüğü üç kadını bulması için oğlu gibi sevdiği Demir’i (Aksel Bonfil) görevlendirir. Hulusi’nin sadece helalleşmek için yeniden bir araya geldiği üç kadından üç çocuğu olduğunu öğrenmesiyle artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Son zamanlarda ailecek izleyebileceğimiz çok fazla dizi yapılmıyordu , bence Kocaman Ailem kitlelere ulaşacaktır…

Dizinin kadrosu bir aile dizisi için çok iyi olmuş. Özellikle Levent Ülgen , Necmi Yapıcı ve Emre Karayel gibi oyuncuların aynı projede yer alması işin izlenme zevkini arttıracaktır , çünkü hepsi izleyici benliğinde yer edinmiş tecrübeli oyuncular…

İddialı aile dizisi Kocaman Ailem çok yakında ATV de başlıyor…

Çetin Kaya-Milliyet Blog

kocaman ailem haberleri için