SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 14:33

SON HABERLER

Avlu dizisi izlerken Behzat Ç. nostaljisi yaşamak da varmış!

Televizyon Gazetesi Detay / Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Avlu, Star TV ekranlarında ikinci sezonuyla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Kadrosundaki başarılı isimler ve sürükleyici hikayesi ile dikkat çeken Avlu dizisinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Kenan Ece başrolde yer alıyor. Dizinin 14. bölümü 4 Ekim Perşembe akşamı izleyicilerle buluştu. Yine heyecanlı sahnelerin yer aldığı bir bölümdü. Azra karakterinin bu bölümde dikkat çeken sözleri vardı.  Azra, şöyle söyledi: “Bazen çocuklar annelerini hayatta olmalarına rağmen kaybederler Bazen  de anneler çocuklarını kaybetmelerine rağmen içlerinde yaşatırlar. Dip diri hiç gitmemiş gibi. Bugün Deniz’e yapılan haksızlık için bir şarkı çalmak istiyorum. Bütün gerçek annelerden kayıp veya hayatta olan tüm küçük kızlarına…”

O şarkı Cem Kısmet’in Kızım isimli şarkısıydı. Deniz’in görüntüleri eşliğinde bu sahneler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz… Aynı zamanda bu şarkı Behzat Ç. dizisi hayranları için harika bir nostalji oldu.

KIZIM ŞARKISINI BEHZAT Ç.’DEN HATIRLIYORUZ

Bir döneme damgasını vuran Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin izleyicileri Kızım şarkısı çok iyi hatırlayacaktır. Dizinin orjinal müzikleri arasında yer alan Kızım, dizi ile meşhur olmuş ve sosyal medyada milyonlarca kez izlenmişti. Hala Youtube ortamında Kızım şarkısı eşliğinde çok sayıda Behzat Ç. paylaşımı bulabilirsiniz.

AVLU 14. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Avlu 14. Bölümde neler yaşandı? İşte detaylar….

Zerrin müdürün herkesi şoke eden cezasına karşılık cezaevinde isyan çıkmıştır. Bu isyandan sonra Zerrin, hamlelerine sertliğini arttırarak devam edecektir. Taraflar iyice gerilmiş ve herkes gerçek rengini belli etmeye başlamıştır.

Bu sırada Oktay’ın aleyhinde yazılacak olan rapor gerginliği git gide büyümektedir. Tüm bunlar olurken Deniz, Alp’ten öcünü almak için kurguladığı planı işletmekte başarılı olabilecek midir?

Yapım: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu:
Deniz Demir: Demet Evgar
Azra Kaya: Ceren Moray
Kudret Öztürk: Nursel Köse
Murat Ünal: Kenan Ece
Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı
Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur
Nihal Ünal: Şebnem Dönmez
Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk
Melis Ersoy: Deniz Barut
Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi
Ecem Demir: Eslem Akar
Jale Şahin: Şeyla Halis
Hasret Şengül: Ayça Damgacı

Limon Film imzalı Avlu’nun konusu ise şöyle;

Yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler