SON DAKİKA
29 Eylül 2022 07:58

SON HABERLER

Avlu dizisiyle ilgili iddia şoke etti!

Televizyongazetesi/Analiz

Star TV’nin geçtiğimiz sezon başlayan ve yeni sezonda da devam edecek olan dizisi Avlu ile ilgili iddialar sosyal medyada okuyanları çok şaşırtıyor!

Dizinin geçtiğimiz sezona damgasını vuran final sahnesinden sonra, yeni sezonla ilgili merak daha da arttı.

Sezon finalinde adeta cezaevinde bir katliam yaşanmıştı. Çıkan isyanda Azra ve arkadaşları bıçaklanmış, Kudret de Deniz’in bıçak darbeleriyle ağır yaralanmıştı.

Eylül ayında ekrana gelmesi beklenen diziyle ilgili son günlerde sosyal medyada bir iddia dolaşmakta.

Dizide Nursel Köse’nin oynadığı Kudret karakterinin erkeksi tavırları, yürüyüşü, hareketleri ve konuşma tarzı dikkat çekiyordu.

Kudret’in sürekli olarak fular bağlaması da yine dikkat çeken bir detaydı.

Sosyal medyada dolaşan iddia ise Kudret’in maskülen kadın tipinin bir nedeni olduğu şeklinde.

Kudret karakterinin transessüel olduğunun ortaya çıkacağı ile ilgili bir iddia sosyal medyada dolaşıyor.

Aldığı ağır yaradan kurtulup yeniden cezaevine dönecek olan Kudret’in trans bir birey olduğu ve bunun ortaya çıkacağı, fuları da boynundaki adem elmasının görünmemesi için taktığı şeklinde bir söylenti yayılmaya başladı.

Bazı internet sitelerinde de yer alan bu iddiaların doğru olup olmadığını henüz bilmiyoruz ancak dizinin ilk bölümlerinde yer alan Nil Makaracı’nın kadrodan çıkarılmasına, farklı cinsel tercihlerinin neden olduğu konuşulmuştu.

AVLU TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Oyuncunun kişisel hayatındaki bu tercihlerinin oyunculuğuyla ilgili hiç bir problem yaratmamasına karşın bu şekilde bir nedenle diziden çıkarılmış olma ihtimali, pek çok kişinin tepkisini çekmişti.

Bu olaylara da bakılınca, Türkiye’de izlenme oranları bu kadar yüksek bir dizide Kudret karakterinin trans olarak görünmesinin pek de akla yatkın olmadığı görülüyor.

Yapımcı firmanın, büyük bir cesaret göstermesi de söz konusu olabilir tabii! Ancak bunlar sadece bir iddia.

Ayrıca Kudret’in evli olması ve bir oğlunun olması da bir başka muamma olacak tabii! Böyle bir durumda dizinin o tarafına da bir hikaye gerekecek gibi duruyor!

İddiaların doğruluk payı olup olmadığını yeni sezonda hep birlikte göreceğiz!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler