SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 18:54

SON HABERLER

Aybüke Pusat eski rol arkadaşına öpücük yolladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Her Yerde Sen dizisiyle Cum akşamları Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Aybüke Pusat, eski rol arkadaşı Boran Kuzum’un paylaşımına öpücük emojisi ile yanıt verince, sosyal medya hareketlendi.

Kuzum’un bisiklet üstündeki pozunu beğenen ve emoji ile Şahin Tepesi dizisinin başrolünde buluştuğu Boran Kuzum’a öpücük yollayan Aybüke Pusat’a Kuzum’dan ise kalp emojisi ile yanıt geldi.

İkili bu mesajlaşması “Aybüke – Boran dostluğu” olarak yorumlandı.

Paylaşıma 4 saat içinde 75 binin üzerinde beğeni yapıldı.

İşte o paylaşım:

Adiós.

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler