Ana sayfa Sosyal Medya Ayça Ayşin Turan, Belçim Bilgin, Biran Damla Yılmaz, Burcu Özberk’in tatil güzelliği

Ayça Ayşin Turan, Belçim Bilgin, Biran Damla Yılmaz, Burcu Özberk’in tatil güzelliği

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncu Burcu Özberk, hayatının en mutlu tatillerinden birisini yapıyor. Afili Aşk dizisinde önemli bir başarı kazanan oyuncu hem popülerliğini artırdı hem de Altın Kelebek ödülü aldı.

“En İyi Komedi dizisi kadın oyuncu” ödülünün sahibi olan Burcu Özberk, Afili Aşk dizisindeki Partneri Çağlar Ertuğrul’un da aynı ödülün erkek versiyonu almasıyla birlikte, dizinin de yılın romantik komedi dizisi seçilmesinin gururunu yaşadı. Oyuncu ödüllerin açıklanması ile birlikte gururunu da instagram hesabından yayınlamıştı. Burcu Özberk, şimdilerde tatilde. Tatil güzelliği ile göz dolduran oyuncu, mayolu pozuyla da binlerce beğeni aldı.

Ayça Ayşin Turan, Belçim Bilgin, Biran Damla Yılmaz, Burcu Özberk'in tatil güzelliği 11

Baraj dizisinde Nehir karakteri ile sadece 2 bölüm ekrana gelmesine rağmen büyük beğeni toplayan Biran Damla Yılmaz, yeni sezonda da iddiasını sergileyecek. Oyuncu, instagram hesabından özel çekim fotoğrafını yayınladı. Oyuncu, “Şahane bir çekim yaptık. Uğur getirsin” diye de belirterek aşağıdaki fotoğrafını yayınladı.

Ayça Ayşin Turan, Belçim Bilgin, Biran Damla Yılmaz, Burcu Özberk'in tatil güzelliği 12

Ayça Ayşin Turan yeni sezonda Tolga Sarıtaş ile birlikte Arıza dizisinin başrolünde bulunuyor. Ünlü oyuncu, instagram hesabından güzelliğini sergileyen paylaşımı ile göz doldurdu.

Ayça Ayşin Turan, Belçim Bilgin, Biran Damla Yılmaz, Burcu Özberk'in tatil güzelliği 13

Belçim Bilgin de instagram hesabından tatil halini takipçilerinin beğenisine sundu.

Ayça Ayşin Turan, Belçim Bilgin, Biran Damla Yılmaz, Burcu Özberk'in tatil güzelliği 14

En son Babil dizisinde Eda olarak ekrana gelen Nur Fettahoğlu da dinlenme sürecinde. Dizinin 2. sezonunun çekimlerinin yakında başlaması bekleniyor. Nur Fettahoğlu “Sade, kırılgan, zarif, doldukça eğilen” notu ile aşağıdaki fotoğrafını yayınladı.

Ayça Ayşin Turan, Belçim Bilgin, Biran Damla Yılmaz, Burcu Özberk'in tatil güzelliği 15