SON DAKİKA
21 Mayıs 2019 22:34

SON HABERLER

Bahar’a gelen o pakette ne var? Kadın dizisinde Şirin yine ortalığı karıştıracak!

Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinin 58. bölüm tanıtımı ekrana geldi. Yeni bölüm tanıtımında, Bahar’a Nezir’in gönderdiği pakette ne olduğu büyük merak konusu!

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un oynadıkları dizide Nezir’in, Bahar ve çocukları ile diğerlerini neden bıraktığı anlaşılamamıştı.

Televizyongazetesi/Detay

Sarp’la birlikte annesinin evine gelen Bahar, çocuklarının psikolojileri için bir süre daha Sarp’ın kendileriyle kalmasına izin verdi.

Yeni bölüm tanıtımında Bahar, çocukları da alıp çalıştığı kafeye gidiyor. Orada onu bekleyen sürpriz ise cezaevinden çıkacak Arif olacak. Arif ve Bahar uzun zaman sonra bir araya geliyorlar.

Bu arada Azmi, elinde büyük bir kutuyla Hatice’nin kapısını çalıyor. Evde kimse yokken gelen paketi Şirin alıyor. Azmi, paketi Bahar dışında kimsenin açmamasını istiyor.

Ancak Şirin, yine hain planlarını devreye sokacak! Sarp, masanın üzerinde duran kutuyu kimin getirdiğini soruyor. Şirin, Nezir’in gönderdiğini saklıyor ve Sarp’ın açması için onu teşvik etmeye çalışıyor.

Akıllara gelen ilk tahmin, kutuda gelinlik olduğu. Bahar’ın Nezir ile evlenmeyi kabul ettiği ve bu yüzden herkesin bırakıldığı tahminleri sosyal medyada yapılmakta. Nezir de bu sözünün ardından herkesi sağ salim bırakma sözü vermiş ve nikah günü için de Bahar’a gelinliği göndermiş olabilir. Tabii bunlar sadece tahmin. Gerçeğin ne olduğu ise 58. bölümde ortaya çıkacak!

İşte Kadın dizisi 58. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Eve dönen Bahar, Şirin’in çocuklarına yakın olmasını hiç istememektedir. Çünkü hayatını mahvettiğini ve her şeye onun sebep olduğunu düşünmesi, ona karşı duyduğu nefreti daha da güçlendirmiştir. Bahar’ın olanlardan sonra hala içinde bir kuşku vardır. Kimseye onları neden serbest bıraktığını söylemeyen Nezir ise bunu sadece tek bir kişiye söylemiştir.

Hapishaneden kurtulan Arif, ilk olarak Bahar’ın yanına gitmek ister. Arif’i kurtaran Kısmet ise olanların peşini kolay kolay bırakmayacaktır.

İlgili Haberler