Ana sayfa Dizi Fragmanları Balkan Ninnisi dizisinde beklenmedik sürpriz misafir

Balkan Ninnisi dizisinde beklenmedik sürpriz misafir

tarafından ker_def

TRT 1’in uzun yıllar sonra yurtdışında çekilen ve büyük beğeni toplayan dizisi “Balkan Ninnisi”, her hafta izleyicilerin buluşma noktası oluyor. Dizinin yedinci bölümü, 9 Ağustos Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor. Dizinin kadrosuna sosyal medyadan tanınan Selviye İnci katılacak ve bundan sonraki bölümlerde Güldaniye karakteri ile öne çıkacak.

Çekimleri Üsküp’te devam eden “Balkan Ninnisi”, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle de büyük ilgi görüyor.

Dizinin, 9 Ağustos Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak yedinci bölümünde de yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar birbirini takip edecek. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı ile ilgili detaylar şöyle:

Jovanka ve Ertan’ın sırrının ortaya çıkması ile birlikte, konak savaş alanına döner. Dizi işinin olmaması herkesin umudunu kırar. Dizi işinin olmamasına Ertan’ın sebep olması Süleyman’ı çileden çıkarır. Süleyman, konağı büyük bir öfkeyle terk eder.

‘Romeo ve Juliet’ oyununu çocuklara öğreten Jovanka ve Ertan hakkında yapılan yalan haber, yine büyük tartışmalara sebep olsa da, Arif tiyatro işini halledip Mert’i mutlu ettiği için çok memnundur. Bu yalan haberi duyan Süleyman ise gerçek olduğuna inanıp, konaktakilerin başına bela olacak bir sürpriz misafirle birlikte geri döner.

Dayısına kendisini affettirmek isteyen Ertan, çareyi radyoyu büyütmekte arar. Ertan dayısının itibarını yeniden kazanması için radyoda özel bir yayın yapar.

“Balkan Ninnisi”, heyecan, dram ve eğlenceli sahnelerle dopdolu yedinci bölümüyle izleyicileri, bu hafta da TRT 1 ekranlarında buluşturacak.