Ana sayfa Dizi Haberleri Bambaşka Biri dizisi içine düştüğü karanlık kuyudan çıkma savaşı veriyor!

Bambaşka Biri dizisi içine düştüğü karanlık kuyudan çıkma savaşı veriyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında ilk başladığı zaman büyük başarı kazanarak pazartesi akşamları iyi reytingler elde eden Bambaşka Biri dizisi sonraki süreçte hızla izleyicilerini kaybetti. Bu süreç içinde Hande Erçel’in oyunculuk performansına yönelik olarak yapılan eleştirilerin etkisi ne kadar oldu bilinmez.

Ancak diziye sosyal medyadan büyük destek olunmasına, Cannes’ta yapılan MIPCOM içerik fuarının da en gözde Türk yapımlarının başında olmasına rağmen, ortaya çıkan durum biraz can sıkıcı. Düşük reytingler elde eden Bambaşka Biri dizisi şimdiye kadar 7 kez yayınlandı.

23 Ekim Pazartesi akşamı 7. bölümüyle bir önceki haftaya göre biraz reyting artırmış olsa da dizinin hala 2’li oranlarda seyreden sonuçlarının pek de iyi olmadığını söyleyebiliriz.

Çok hızlı bir yükselişin ardından hızlı bir geri çekilme ve ortalamanın altına sarkan reytingler ile birlikte Bambaşka Biri dizisi içine düştüğü durumdan kurtulma mücadelesi veren bir noktaya sürüklendi.

Peki neden tehlike çanları çalıyor? Fox TV’nin Kader Bağları isimli dizisini sadece 5 bölüm ekranda tuttuğunu ve Serkan Çayoğlu ile Ayça Ayşin Turan ikilisinin bile izleyicileri ekrana çekemediği bir dönem yaşanıyor.

Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisi her ne kadar büyük destek bulsa ve hikaye de güçlü olsa bile reytinglerin toparlanması da şart.

Bambaşka Biri dizisinin reytingleri final yapan Kader Bağları dizisinden biraz daha iyi ama bu yeterli olacağı anlamına gelmiyor. Fox TV’nin yeni diziler hazırladığını ve Bambaşka Biri dizisinin devam edebilmesi için de yeniden iyi reytingler almaya başlaması gerektiğini söylemek yanlış olmayacaktır.