SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 16:45

SON HABERLER

Behzat Ç. dizisini merakla bekleyenler için yeni fragman!

Siz hiç çok sevdiğiniz birini kaybettiniz mi? Belki de kaybettiğinizi sanmışsınızdır… Behzat Ç. dizisi yeni bölümleriyle 25 Temmuz’da Sadece BluTV’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Diziden yeni görüntüler yayınlandı. Videoda bulabilirsiniz.

Behzat Amir, kırmızı vosvosuna binerek BluTV ekranlarına doğru yola çıkacak. Erdal Beşikçioğlu’nun başrolde olduğu, kemikleşmiş kadrosundan pek çok unutulmaz ismin yer aldığı ve yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’, yepyeni bölümleriyle BluTV özel yapımı olarak izleyicilerle buluşacak.

Yayınlandığı dönemde tüm Türkiye’deki yalnızları aynı sahneye ağlatan, aynı karaktere güldüren, aynı umudu aşılayan… Uzun lafın kısası: Aynı ânı yaşatan efsane dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, tüm bölümleriyle şimdi, yeni sezonuyla ise 25 Temmuz’da sadece BluTV’de izleyicilerin karşısına çıkacak.

Usta yönetmen Serdar Akar’ın yönettiği; 46 Yok Olan (2016) ve Mehmet: Bir Cihan Fatihi (2018) gibi dizilerin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi; yazar Emrah Serbes’in aynı adlı romanlarından uyarlandı.

İlgili Haberler