Ana sayfa Sosyal Medya Belçim Bilgin’den baharı müjdeleyen enfes bir paylaşım!

Belçim Bilgin’den baharı müjdeleyen enfes bir paylaşım!

tarafından ker_def

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin, instagram hesabından son günlerde birbirinden etkili pozlarını paylaşmaya devam ediyor.

Fransa’nın yeni moda dergisi 7000 Magazine için verdiği pozlarıyla zaten bir süredir magazin gündeminde yer alan Belçim Bilgin, bugün ise baharın gelişini müjdeleyen pozuyla takipçilerine adeta mest etti.

Belçim Bilgin’in “Bahara selam” paylaşımlarının devam edeceği anlaşılıyor.

Hayranları ise ünlü oyuncunun bu paylaşımlarına hem beğeni yağdırıyor hem de olumlu yorumlarda bulunuyor.

“Elbise çok yakışmış.”

“Dünyanın en güzel çiçeği.”

“Maşallah sana meleğim” gibi güzel yorumlar alan Belçim Bilgin’e yabancı hayranları da kendi dillerinde mesajlarla destek verdi.

İşte Belçim Bilgin’in paylaşımı:

Welcoming the spring?
Bahara Selam No:1?

Hazırlayan: @selimofistanbul
Photography : @erdi_dogan
Styling: @pinaraytas
Hair Sylist: @serkanakturk1
Makeup Artist: @ecebirsenkaragulle
Special thanks to @maxxroyalresorts ?

Belçim Bilgin'den baharı müjdeleyen enfes bir paylaşım! 7

BELÇİM BİLGİN KİMDİR?

31 Ocak 1983 tarihinde doğdu. Küçüklükten beri oyuncu olacağını söyleyenlerden birisi olduğunu belirten Belçim Bilgin tiyatroya bu yıllarda bağlandı. İlkokulu Salih Alptekin İlkokulu’nda okuduktan sonra babasının tayini nedeniyle İskenderun’a taşındılar. Ortaokulun son yılı ve lise yıllarını Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nin sosyal ortamında geçirerek 2001’de Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

2002’de Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü’nde yüksek eğitimine başladı. Ancak lise yıllarında amatör olarak tiyatroyu deneyen Belçim Bilgin, oyuncu olmayı düşünüyordu. Bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan’la tanıştı. Bu olaydan sonra Sıfır Kilometre adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris’e yerleşti. Burada 2 sene kalan Belçim Dol adlı film’de de rol aldı.

2006 yılında Türkiye’ye dönen oyuncu Yılmaz Erdoğan’la evlendi. Hatırla Sevgili adlı dizide Defne karakterini canlandıran Belçim eşi Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı bir oyunda rol almak istediğini de belirtmiştir.23 Ocak 2009 da vizyona giren Güz Sancısı filminde Nemika karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ocak 2011’de Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde başrol oyuncusu olarak görev almıştır.

Kendisi gibi oyuncu olan ve 10 Ağustos 2006 yılında evlendiği eşi Yılmaz Erdoğan’dan 2018 yılının Aralık ayında boşandı. Belçin Bilgin’in bu evlilikten Rodin adında bir çocuğu vardır.