Ana sayfa Dizi Haberleri Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Sevil Akı’ya dikkat, herkes çok şaşıracak!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Sevil Akı’ya dikkat, herkes çok şaşıracak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Salı akşamları atv ekranında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin hikayesinde Zeliha karakteri herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Tecrübeli oyuncu Sevil Akı’nın canlandırdığı Zeliha karakterinin hikayenin içinde önümüzdeki dönemde yeni sürprizler yapacağı ortaya çıktı.

Oktay Kaynarca’nın hem başrolünde yer aldığı hem de yapımcısı olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, başarılı hikayesi ve iyi reytingleri ile güçlü bir proje olarak yoluna devam ediyor.

Hikayesinde pek çok güçlü ve renkli karakter bulundurun dizide Zeliha’daki değişim ise herkesi fazlası ile şaşırtmaya başladı. Oyuncu Sevil Akı, kendisinin de bu duruma şaşırdığını anlattı.

Oyuncu, karakter hakkında şu detayları paylaştı: “Zeliha beni de çok şaşırtıyor, bütün seyirciyi de şaşırtacak. Güçlü ve Anadolu kadının dokuları var ama Zeliha daha farklı bir karakter ve farklı bir teklif ile seyircinin karşısına gelecek. 3-4 bölümdür hikayenin içinde müthiş bir değişkenlik var. Sürprizler artıyor. O sürprizin seyircinin gözünde tam olarak açılması ve Zeliha’nın neyi temsil ettiğini süreç içinde göreceksiniz, ama şaşırtacak.”

Sevil Akı, “Bütün rollere kişi, kendi enerjisini katıyor. Zeliha da çok güçlü. Ama buradaki varlığı ve hikaye içindeki yeri değişken olacak. Ne yaparsa yapsın yine de güçlü bir kadın olacak” diye konuştu.

blank

Tiyatro sahnesinde birbirinden çok farklı rolleri yıllardır canlandırdığını hatırlatan oyuncu, seyircinin dizide gördüğü rolün etkisiyle kendilerini de o karakterdeki bir kişi gibi görmek istediklerini anlattı.

Sevil Akı, “Belirli roller, belirli enerjilere çok yakışır. Ben de bu enerjiyi en iyi şekilde ulaştırmaya çalışıyorum” dedi.