Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını, Ömer ve Çöp Adam! Star TV’nin 3 dizisi birbirlerini destekleyerek ilerliyor!

Yalı Çapkını, Ömer ve Çöp Adam! Star TV’nin 3 dizisi birbirlerini destekleyerek ilerliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV bu sezon diziler konusunda çok önemli ataklar sergiliyor. Özellikle Cuma akşamları yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin sezonun en iyi çıkışını yapan dizisi olması kanal için büyük bir başarı oldu.

Yalı Çapkını dizisi çift haneli reytingleri ve Cuma akşamlarını sürekli zirvede kapatmasıyla çok önemli başarılar elde etti. Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu ikilisinin çok başarılı bir dizi çiftine dönüşmesi de izleyenlerin sadakatini artırdı.

Yalı Çapkını dizisinin ardından Çöp Adam başladı ve çarşamba akşamlarının en iyi dizilerinden birisi haline geldi. Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu hayranları da hikayeyi beğendi ve dizinin gidişatı Star TV yönetimini de memnun ediyor.

En son Ömer dizisi ile pazartesi akşamları da çok iyi reytingler elde eden Star TV, AB grubunda geçtiğimiz bölümde birincilik elde ederek de büyük bir çıkış sergiledi. Gökçe Bahadır ile Selahattin Paşalı ikilisi de başarılı bir dizi çifti olarak izleyicilerden onay aldı.

Star TV’nin büyük başarı kazanan bu 3 dizisinin de arkasında OGM Pictures şirketi bulunuyor. Onur Güvenatam ile Gülseren Budayıcıoğlu işbirliğinde önemli dizilere imza atan şirket, bu sezon Star TV’ye uzun yıllardır aradığı başarıları getirdi.

Yalı Çapkını, Ömer ve Çöp Adam dizileri birbirlerini destekleyerek de büyüyor. Özellikle çok izlenen fragmanlarda bu durumu net bir şekilde görebilirsiniz.

Örneğin, Yalı Çapkını dizisinin fragmanlarında hem Ömer dizisinin hem de Çöp Adam’ın tanıtımları da izleyicilerle paylaşılıyor. Yalı Çapkını çok izlendiği için mecburen dizi hayranları diğer iki projeyi de görüyor ve belki de bu nedenle ilgi gösterenlerin sayısı artıyor.

Üç dizinin fragmanlarında da birbirlerinin tanıtımlarının yapılması OGM Pictures’in bir stratejisi olarak öne çıkıyor. Böylelikle sosyal medya üzerinden izleyiciler bu üç diziye de yönlendirilmiş oluyor.