Ana sayfa Dizi Haberleri Ben Bu Cİhana Sığmazan dizisinin ilk bölüm reytingleri tek kelimeyle muhteşem!

Ben Bu Cİhana Sığmazan dizisinin ilk bölüm reytingleri tek kelimeyle muhteşem!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil’in başrollerinde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ilk bölüm reytinglerinin muhteşem bir şekilde gerçekleşmesi herkesi hayrete düşürdü.

Sezonun en iyi reytinglerinden birisini elde ederek başlangıç yapan Ben Bu Cihana Sığmazam, Oktay Kaynarca’nın daha önce açıkladığı “Yeni sezonun lokomotifi olacak” sözünün de doğrulanmasını sağladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bitmesine üzülen birçok dizi hayranı, Oktay Kaynarca’yı yeniden atv ekranında izlemek için sabırsızca bekliyordu. Reytinglerin tüm izleyici gruplarında çok iyi seviyelerde gelmesi, tüm kategorilerde birincilik elde ederek başlanması da dizi adına müthiş bir sonuç olarak gözüküyor.

Oktay Kaynarca’nın hem başrolünde yer aldığı hem de yapım ortağı olduğu dizinin bu kadar iyi bir sonuç elde etmesi, Salı günlerindeki reyting rekabetini de baştan aşağıya değiştirdi.

Cumartesi akşamları Gönül Dağı’nın elde edebildiği oranlara kadar çıkan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin reytingleri, yeni sezonda en başarılı olacak dizilerden birisi olacağını da gösterdi.

Dizinin 27 Eylül Salı akşamı yayınlanacak olan ikinci bölümünün elde edeceği sonuçlar da şimdiden merak konusu oldu.

İşte dizinin hikayesi: Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır.

Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.