Ana sayfa Dizi Arşivi Beni Bırakma Dizisi | Konusu – Oyuncular – Fragmanlar – Bölümler – Video

Beni Bırakma Dizisi | Konusu – Oyuncular – Fragmanlar – Bölümler – Video

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Özel Analiz – Beni Bırakma, hikayesini Nebahat Küçükazay’ın kaleme aldığı, Focus Film imzalı, yönetmenliğini Gürsel Ateş’in yaptığı dram türündeki günlük yayımlanan Türk televizyon dizisidir.

Pembe dizi formatında ki Beni Bırakma dizisinin senarist kadrosunda ise, Nebahat Küçükazay, Melike Yılman, Necati Küçükazay, Redife Zerener, Uğur Kandemir Arpacı, Zeynep Kaya, Tolga Küçük ve Erdal Bektaş var. Dizi Ankara’da çekiliyor. Beni Bırakma, hafta içi yayınlanan günlük bir dizi olduğu için genellikle kadın izleyici grubuna hitap ediyor. Dizinin geniş bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Beni Bırakma Dizisi | Konusu – Oyuncular – Fragmanlar – Bölümler – Video 9

KÜNYE:

Kanal: ATV
Yapımcı: Focus Film
Türü: Dram
Yayın Tarihi: 8 Ocak 2018
Mekan: Ankara
Süresi: 60 dakika
Müzik: Ersin Bişgen, Volkan Akmehmet, İnanç Şanver, Magicpost
Başrol: Gökberk Yıldırım, Eda Nur Gülbudak, Emrah Akduman, Hazal Eylül Çelik
Oyuncular: Esengül Aypek, Fatih Gühan, Buğra Gündoğdu, Leyla Emine, Koyuncular, Özlem Boyacı, Şebnem Gürsoy, Okan Şenozan, Derya Keyf , Onur Aziz Özdemir, Deniz Can, Sena Kurdoğlu, İpek Özdinç, Banu Güngör İnal, Uğur Dökmeci.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Dizinin sosyal medya hesapları aktif olarak kullanılıyor. Tüm hesaplardan fragmanlar, diziden fotoğraflar ve çeşitli bilgiler paylaşılıyor. Yayın günü dizinin önemli sahneleri yayınlanıyor. Youtube kanalında hem kısa kısa sahneleri hem de tüm bölümleri ve fragmanları bulabilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/benibirakmatv_
Instagram: https://www.instagram.com/benibirakmatv/
Facebook: https://tr-tr.facebook.com/benibirakmadiziatv/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCCHmu4MDLmO1SxfxyykalWw
Resmi internet sayfası: https://www.atv.com.tr/webtv/beni-birakma/bolum

TÜM HABERLER:

Beni Bırakma dizisiyle ilgili tüm haberleri aşağıdaki linki tıklayarak en yeniden en eski habere doğru inceleyebilirsiniz.

Tüm haberleri okumak için tıklayın…

Beni Bırakma Dizisi | Konusu – Oyuncular – Fragmanlar – Bölümler – Video 10

GENEL İZLENİM:

Beni Bırakma çekimleri Ankara’da yapılan dram ağırlıklı bir yapım. Konusu, kadın – erkek ilişkileri, evlilik ve aile bağları temeli üzerinde yoğunlaşan Beni Bırakma hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanıyor ve özellikle kadın izleyicilerin yoğun ilgisini görüyor. Arkası yarın formatındaki Beni Bırakma dizisi, Sayar ailesi bireylerinin etrafında gelişen olayları konu alıyor.

HİKAYESİ:

Sayar ailesi Ankara’nın köklü ve varlıklı ailelerinden biridir. Baba Cengiz çocukluk yıllarından itibaren çalışmış ve kendini geliştirmiştir, oğullarını sağ salim büyütmüştür. Cengiz geleneksel bir babadır. Aralarında her ne yaşanırsa yaşansın akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık da aynı babası gibi bir delikanlıdır şimdide işleri devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı olan Meltem ile yıllardır birliktedirler ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla baştan aşağı değişir. Yaşadığı yeni aşkı için ilk kez babasıyla ters düşer. Ailenin küçük oğlu tıp doktoru Emre’dir. Emre’nin de Zeynep’e aşık olmasıyla hayatı değişir.

Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı gerçekler Zeynep yüzünden ortaya çıkmak üzeredir. Arzu bu aşka karşı çıkar Emre ise annesine karşı çıkar ve büyük bir kaosa sürükler. Cengiz bütün bunları öğrendiğinde sarsılır peki günün sonunda herkes aynı masaya oturabilecek midir?

4. sezonu da heyecan dolu gelişmelere gebe; Sayar ailesinde sular durulmuş, aile kayıplarının ardından, acı da olsa yeni bir hayata başlamıştır. Tarık ve Meltem’in düğün gününde beklenmedik bir şey olacak ve Tarık’ın mazisinden gelen esrarengiz yabancı tüm dengeleri alt üst edecektir.

Annesinin sakladığı sırrın ortaya çıkmasıyla birlikte hayatı değişecek olan Tarık, annesini affedebilecek midir? Yıllar süren çabalarının sonunda, aşık olduğu Tarık’la evlenmeyi başaran Meltem, herkesin hayatına dokunan bu yabancı karşısında neler yapacaktır? Cevap bekleyen pek çok soru yeni sezon bölümlerinde de izleyiciyi ekran başına toplayacak.

Beni Bırakma Dizisi | Konusu – Oyuncular – Fragmanlar – Bölümler – Video 11

KARAKTERLER:

Oyuncu (Karakter)
Emrah Akduman (Tarık Sayar)
Hazal Eylül Çelik (Firuze)
Gökberk Yıldırım (Yusuf)
Eda Nur Gülbudak (Gönül)
Esengül Aypek (Meltem)
Fatih Gühan (Bora)
Buğra Gündoğdu (Ömer)
Leyla Emine Koyuncular
Özlem Boyacı (Arzu Sayar)
Şebnem Gürsoy (Seher)
Okan Şenozan (Orhan)
Derya Keyf (Leman)
Onur Aziz Özdemir (Berk)
Deniz Can (Müjgan)
Sena Kurdoğlu (Melis)
İpek Özdinç (Sahide)
Banu Güngör İnal (İkbal)
Uğur Dökmeci (Cihan)

MEKANLAR:

Beni Bırakma dizisinin çekimleri Ankara’da yapılıyor. Çekimler için Ankara’nın farklı bölgeleri tercih edilse de dizi genel olarak Çankaya ve Gölbaşı’nda geçiyor.

JENERİK:

Beni Bırakma dizisinin müzikleri Ersin Bişgen, Volkan Akmehmet, İnanç Şanver ve Magicpost’a ait. Dizinin hareketli, çarpıcı ve akılda kalıcı melodilerden oluşan Jenerik müziği Ersin Bişgen imzasını taşıyor.

FRAGMANLAR:

Beni Bırakma dizisinden ilk fragman Atv’nin ve dizinin sosyal medya hesapları üzerinden 2018 yılının Ocak ayında yayınlandı. İlk görüntüler büyük beğeni topladı.

İlk Tanıtım:

Dizinin sonraki bölümlerinde zaman zaman fragmanlar bölümler öncesinde yayınlandı ama düzenli bir şekilde paylaşımlar yapılmadığı için sadece belirli fragmanları youtube üzerinde izleyebilirsiniz.

Beni Bırakma dizisinin tüm fragmanları için lütfen tıklayınız…

TÜM BÖLÜMLER:

Beni Bırakma dizisinin 1.sezonu 8 Ocak 2018’de yayınlanmaya başladı. Halen devam eden ve 4. Sezonu 14 Eylül 2020 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Beni Bırakma dizisi hafta içi her gün saat 14.00’de ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

Beni Bırakma dizisinin tüm bölümlerini Youtube resmi sayfasından izleyebilirsiniz.

ÖZEL VİDEOLAR:

Beni Bırakma dizisinin sahnelerinden etkileyici ve özel videolar ATV’nin internet sitesinde izleyiciler ile paylaşılıyor.

Linke tıklayarak bu videoları bulabilirsiniz:

KAMERA ARKASI:

Ankara’nın farklı semtlerinde çekilen dizinin kamera arkasındaki görüntüleri de zaman zaman youtube kanalında yayınlanıyor. Bir aile ortamının yaşandığı çekimlerde oyuncular ile set ekibi arasındaki sıcak ve uyumlu görüntüler dikkat çekiyor.