Ana sayfa Dizi Fragmanları Benim Adım Melek dizisinin üzerine düşen gölge!

Benim Adım Melek dizisinin üzerine düşen gölge!

tarafından ker_def

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek, Nehir Erdoğan ile Kutsi’nin başrollerinde yer aldığı bir dram projesi. Melek karakterinin gözyaşlarının dinmediği dizide 21.bölümde neler yaşanacağının detayını haberimizde bulabilirsiniz. TRT 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici hikayesiyle izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” yirmi birinci bölümüyle ekranlara geliyor. 19 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak?

Defne ve Ömer hasretle birbirlerine kavuşmuşken üzerlerine düşen gölgenin sahibi neler planlamaktadır? Adnan’ın öfkesinin körüklediği ateş, çevresini de yakmaya başlamıştır. Artık her an Defne’yi takip edecektir.

El birliğiyle gereken yapılmış, Seyitali ve Cumali uzattıkları yardım elinin üzerinden şartlarını geri çekmiştir. Hafız’ın mirası artık güvenilir ellerdedir. Kenan’ın öfkesiyle karşı karşıya kalan Alpay, kurnazlığını konuşturup bu durumdan da paçasını kurtarmanın bir yolunu bulabilecek midir?

Her şey yoluna girmeye başlamışken, huzurlu gülümsemelerin üzerine kara bulutlar gönderip herkesin yüreğini parça parça eden kim olacak?

“Benim Adım Melek” her Çarşamba yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.