Ana sayfa Dizi Haberleri Benim Adım Melek’te asıl isyan finalde yaşanacak, izleyiciler ‘ah çekerek’ veda edecek

Benim Adım Melek’te asıl isyan finalde yaşanacak, izleyiciler ‘ah çekerek’ veda edecek

tarafından ker_def

Benim Adım Melek Final bölümüyle ekranlara geliyor… Şirhan’lar ve Karadağ’ların yıllar sonraki hayatları nasıl olacak? Benim Adım Melek dizisi 66. Bölümü ile birlikte izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor. 19 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00’de diziyi son kez ekranda göreceksiniz. Benim Adım Melek hayranları dizide duygusal anlar yaşayacak. Hem final olması hem de sabırsızlıkla bekledikleri mutlu anlara şahitlik etme isteği, 66.bölümü özel kılıyor.

Dizide final bölümü 15 yıl sonraya izleyicileri götürecek. Yani hikayenin kahramanlarının yıllar sonraki mutlu anlarını görecek olan izleyiciler, neden bu mutlu günlerin tadını çıkartamayacaklarını düşünerek bir kez daha iç çekecek, birçok dizi hayranı ‘ah çekerek yapıma veda edecek, kimileri ise adeta isyan edecek. Aylardır beklenen bu mutlu görüntüler finalde çok iyi oldu ama Melek ile Halil’in yeni hayatını görememek herkesin içine dert olacak.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç’un paylaştığı, sevilen dizi “Benim Adım Melek” 19 Mayıs Çarşamba akşamı final bölümüyle ekranlara veda edecek. “Benim Adım Melek”ın final bölümünde; yaşanan bunca hadiselerden sonra Karadağlar ve Şirhanlar eski günlerine dönebilecek mi? Yıllar sonraki hayatları nasıl olacak? Kenan’ın arkasında bıraktığı izler 15 yıl sonrasını nasıl etkileyecek? Melek tamamen iyileşecek mi?

“Benim Adım Melek” in final bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar: Alpay’n ölümünden sonra Defne ve Kerem, ne hissedeceğini bilemez bir haldedir. Babalarına olan öfkeleri onun ölümü ile sönmüştür… Küçül Seyitali olan bitenden habersizdir. Alpay’ın cenazesini kaldırmak onca şey sonrasında yine Karadağlara düşecektir. Ama bu cenazeye sürpriz bir cenaze daha eklenecektir. Melek ve Halil, Alpay’ın ölümünden sonra Kenan’ın peşine düşer. Funda ise panik haldedir. Mektupları öğrenen Kenan, onun da peşindedir.

Otelden atılan Funda beş kuruş parasız sokaklarda kalır. Bir yandan da hayatının tehlikede olduğunu düşünen Funda’nın yardımına yine Halil ve Melek koşar ve Funda’yı locada saklarlar. Halbuki Kenan çoktan hayatına kıymıştır. Kenan’ın intiharını kimse hala bilmemektedir. Polisler her yerde Kenan’ı ararken oğlunun yanında yatan cansız bedenini nasıl keşfedecekler?

Vildan’ın mektuplardan haberi olmadığı ortaya çıkmıştır. Ömer ve Zümrüt bunu öğrenince ne yapacak? Vildan, Ömer ve Zümrüt’ü affedecek mi? Vildan’ın mektuplardan haberi olmadığı nasıl ortaya çıkacak? Kenan’ın arkasında bıraktığı izler 15 yıl sonrasını nasıl etkileyecek? Melek tamamen iyileşecek mi?

Benim Adım Melek Final bölümüyle 19 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de TRT1’de…