Ana sayfa Sosyal Medya Bensu Soral sorunlarından kurtuldu, şimdi setlerde kendisini gösterme zamanı!

Bensu Soral sorunlarından kurtuldu, şimdi setlerde kendisini gösterme zamanı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Bensu Soral, uzun süre setlerden uzak kalan bir isimdi… 2021 yılının Haziran ayına kadar 4 yıl boyunca dizilerde izleyemediğimiz oyuncu, en son İçerdi isimli yapımda hayranlarının karşısına çıkmıştı.

İçerde’den sonra 2021 yılının Haziran ayında yeniden setlere Cam Tavanlar isimli diziyle dönen oyuncu, Kubilay Aka ile partner olmuştu. Bensu Soral’ın başrol performansı eleştiriler alsa da oyuncu yeniden ekrana döndüğü için hayranları memnun kaldı. Dizinin 8 bölüm sürmesi ise bir talihsizlikti.

Bensu Soral, sonraki süreçte yeni projelerle değil de özel hayatıyla gündeme geldi. Eşi Hakan Baş ile ayrılık noktasına gelen ilişkisini kurtarmayı aylar süren çabalarla başaran Bensu Soral, şimdi kariyerine odaklanma adımları atmaya başladı.

Halit Özgür Sarı ile birlikte Netflix’te yayınlanacak olan Özel Ders isimli sinema filminden gelen başrol teklifini kabul eden Bensu Soral, yakında sete çıkacak.

Bensu Soral sorunlarından kurtuldu, şimdi setlerde kendisini gösterme zamanı! 7

Kıvanç Baranönü’nün yönetmenliğini yaptığı film çekimleri çok kısa süre içinde başlayacak. Azra karakterinde izleyeceğimiz oyuncu, aylar sonra yeniden setlere dönüş yapmış olacak.

Kardeşlerim dizisinden ayrıldıktan sonra askerlik görevini bedelli olarak yapan Halit Özgür Sarı da tekrar projelere Özel Ders isimli filmin çekimleri ile birlikte yeniden dönüş yapacak.

İki başrol oyuncusunun uyumu ve enerjisi de şimdiden merak konusu oldu.