SON DAKİKA
19 Mayıs 2019 19:19

SON HABERLER

Beren Saat, Netflix’in jestine sosyal medyadan yanıt verdi!

Ünlü oyuncu Beren Saat, Netflix’te olduğunu duyuran videoya, sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Netflix’in Güçlü Kadınları Arasına Hoş Geldin Beren Saat!

sözleriyle artık ünlü oyuncunun Netflix dizilerinde yer alacağının duyurulduğu videonun yayınlanması gündeme bomba gibi düşmüştü.

Beren Saat, Netflix’in bu videosunu kendi instagram hesabından yayınlayarak ‘Hoş bulduk’ notunu düşmeyi ihmal etmedi.

Uzun süredir ekranlarda yer almamayı tercih eden Saat, Netflix imzalı yeni bir dizinin başrolünde yer alacak.

Çağatay Ulusoy’dan sonra Netflix’in ikinci sürprizinde Beren Saat olacak…

Netflix’in Türkiye’den çıkan ilk orijinal dizisi, 14 Aralık’ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi!

İşte Netflix’ten yapılan duyuru…

Netflix Türkiye, sosyal medya hesabından ikinci orijinal dizinin de yolda olduğu müjdesini verdi. Üstelik Netflix’in ikinci Türk orijinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat baş rolde olacak! Netflix’in Beren Saat’li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.

The Crown’da Kraliçe Elizabeth, House of Cards’ta Claire Underwood, Maniac’ta Annie, La Casa de Papel’de Tokyo, GLOW’da Ruth Wilder ve Marvel’s Jessica Jones’ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi Netflix yapımlarının güçlü kadın kahramanları birbirinden farklı hikayeleriyle izleyenlere ilham veriyor; seyircilerde hayallerinin peşinden koşma isteği uyandırıyor. Şimdi sıra Beren Saat’te! Bakalım Beren nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak?

İlgili Haberler