SON DAKİKA
27 Kasım 2022 21:48

SON HABERLER

Beren Saat’e ünlülerden kutlama mesajı yağdı! Bir isim vardı ki büyük dikkat çekti!

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Beren Saat, dün 37 yaşına girdi. 26 Şubat 1984 doğumlu olan oyuncu, yeni yaşında gelen çiçekleri, kutlama mesajlarını instagram sayfasından yayınlamaya devam ediyor. Oyuncunun arkadaşları, seveneri, hayranları, ünlü isimlerden de pek çok kutlama mesajı geliyor. Beren Saat’in yaptığı paylaşımlarda ünlü isimlerin yanı sıra dikkat çeken bir isim daha vardı!

Ünlü oyuncu, gün boyunca gelen mesajları yayınlarken, bugün de devam etti sosyal medya paylaşımlarını repost ederek yanıtlamaya. Beren Saat’in takipçilerinin de ilgiyle izledikleri bu kutlama mesajları arasında yakın arkadaşları olan Esra Dermancıoğlu, Ayfer Sönmez gibi oyuncu arkadaşları da vardı.

Instagram sayfasının story bölümünden takipçileriyle de yaptığı paylaşımlar arasında, güzel dileklerle dolu notların da bulunduğu çiçekler de yer almakta.

Oyuncu iki gündür gelen mesajları, mutluluğunu hayranlarıyla da paylaşırken, dostlarının onun için yazdıkları sevgi dolu güzel sözlere de tek tek yanıt veriyor.

Bu arada dün akşam İstanbul’daki lüx bir otelin manzarasında gün batımında çekilen bir fotoğrafını da paylaştı oyuncu. Esra Dermancıoğlu ile paylaşımıyla birlikte de arkadaşlarıyla doğum gününü kutladığı tahminleri yapılmakta.

Bu arada gelen çiçeklerden birisi de eşi Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu’ya aitti. Magazinde uzun yıllardır kayınvalidesi ile arasının açık olduğu şeklinde anılan oyuncu, bu paylaşımla yapılan haberlerin de doğru olmadığını bir kez daha kanıtlamış oldu!

Serpil Doğulu’nun içten mesajı da dikkat çekti. Doğulu, “Canım kızım, yeni yaşını kutlarım” notunu düşmüştü. Beren Saat de “Sizi çok seviyoum” notuyla karşılık verdi.

İşte ünlü oyuncuya gelen mesajlardan bazıları:

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler