Bergüzar Korel’den Esra Erol’a, Selma Ergeç’ten Elçin Sangu’ya…Ünlüler sosyal medyada kampanya başlattı, takipçiler bayram etti!

10 Eylül 2018 Pazartesi, 12:49
Bergüzar Korel’den Esra Erol’a, Selma Ergeç’ten Elçin Sangu’ya…Ünlüler sosyal medyada kampanya başlattı, takipçiler bayram etti!
Ünlü isimler eğitime destek vermek amacıyla sosyal medyada bir kampanya başlattılar.

Türk Eğitim Vakfı öğrencilere burs sağlamak amacıyla #neydimneoldum kampanyası düzenledi. Ünlü isimlerden ise kampanyaya destek için ardı ardına paylaşım geldi. İşte ünlülerin büyük ilgi çeken okul yıllarına ait fotoğrafları…

Hadise: “Gençlerimizin eğitimine destek olabilirsiniz. Canım arkadaşım Ebru Gündeş’e kampanyaya destek olması için meydan okuyorum.”

Ebru Gündeş: ”Güzel arkadaşım Hadise’ye teşekkür ediyorum. Ben de aynı fotoğrafı ve desteği canım arkadaşım Murat Boz’dan bekliyorum.”

Kenan Doğulu: ”Türk Eğitim Vakfı #neydimneoldum kampanyasıyla gençlere burs sağlıyor! Ben de lise mezuniyet törenimizden bu fotoğrafı paylaşıp aynı zamanda 6717’ye TEV yazıp mesaj atarak, daha çok gencimize burs verebilmesi için @tevkurumsal’a destek olmak istedim. Ve şimdi de Ezgi Maola’ya meydan okuyorum. Sen de lise yıllarından bir fotoğrafı #neydimneoldum etiketiyle paylaş, 6717’ye mesaj at ve birine meydan oku! Gençlerimizin geleceğine sen de katkıda bulun!”

Ezgi Mola: ”Fotoğraftaki yıllarda ben de burs desteği ile okumuş bir öğrenci olarak bu desteklerin bir öğrenci için ne kadar kıymetli olduğunu o kadar iyi bilirim. Canım Kenan Doğulu ben de Bergüzar Korel’e destek için pası atıyorum.”

Bergüzar Korel: ”Canımın içi Ezgi Mola’dan pası alıp bir diğer canım Esra Erol’a atıyorum.”

Esra Erol: ”İlkokula yeni başlayan ben. Burs ve desteklerin bir öğrenci için ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyorum. Sizler de 6717’ye TEV yazarak destek olabilirsiniz. Canım Bergüzar Korel’den pası alıp Hatice Şendil’e destek için pası atıyorum.”

Hatice Şendil: ”Bizlerin desteği eğitim bekleyen öğrenciler için çok önemli… (Onlarca fotoğraf içinden inanın en çok gülümsediğim anım. Daha sempatik bir şey ben de olsun isterdim) Canım Esra Erol’dan pası alıp bir diğer can Sinem Kobal’a pası atıyorum… Desteklerinizi bekliyoruz.”

Çağla Şıkel: ”Ben de Alişan’ın bir lise resmini paylaşarak 6717’ye mesaj atmasını ve bir arkadaşını da kampanyaya davet etmesini rica ediyorum. Çocuklar bu ülkenin geleceği, eğitimlerini tamamlamalarına yardımcı olalım.”

Alişan: ”Sevgili Çağla Şıkel’in davetine icabet ediyorum.. TEV’in #neydimneoldum kampanyasına ortaokulda çektirdiğim bir fotoğrafımla katılıyorum..Sizde 6717’ye TEV yazıp SMS gönderin ve gençlerin eğitimine destek olun lütfen. Ben de Buse Varol’un bir çocukluk fotoğrafını paylaşarak 6717’ye mesaj atmasını ve bir arkadaşını da kampanyaya davet etmesini rica ediyorum. Çocuklar bu ülkenin geleceği, eğitimlerini tamamlamalarına yardımcı olalım.”

Buse Varol: ”Sevgili Alişan’ın davetine icabet ediyorum. Ben de Nur Fettahoğlu’nun bir çocukluk fotoğrafı paylaşarak 6717’ye mesaj atmasını ve bir arkadaşını da kampanyaya davet etmesini rica ediyorum. Çocuklar bu ülkenin geleceği, eğitimlerini tamamlamalarına yardımcı olalım.”

Nur Fettahoğlu: ”Buse Varol’dan zinciri alıp Selma Ergeç’e devrediyorum.”

Selma Ergeç: ”Nur Fettahoğlu’nun çocukluğundan pası aldım Elçin Sangu’ya attım gitti :)”

Elçin Sangu: ”Selma Ergeç’in pasını görüyor ve dünya tatlısı Gonca Vuslateri’ye ye bırakıyorum.”

Gonca Vuslateri: ”Ben de bir taneciğim Elçin Sangu’nun pasını görüyor ve canımın içi Demet Akbağ’a bırakıyorum.”

bergüzar korel haberleri için

elçin sangu haberleri için