Bir Deli Rüzgar 5. Bölüm 1. Fragmanı İzle

07 Ekim 2018 Pazar, 11:56
Bir Deli Rüzgar 5. Bölüm 1. Fragmanı İzle

Bir Deli Rüzgar dizisinin 5. yeni bölümü 13 Ekim Cumartesi günü Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Dizinin reytinglerinin pek de iyi olmadığı gözlemleniyor. Hatice Aslan, Almila Ada, Berk Cankat ve Pınar Deniz’in başarılı oyunculuklarının yanı sıra hikayenin de dikkat çekici özellikleri olmasına karşın, reytinglerde beklentilerin altında kalmış durumda.

Bir Deli Rüzgar dizisinin 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Peki 4. ve son bölümde neler yaşanmıştı? İşte detaylar:

Tunahan’ın Melike’yi korumak için Uğur’a kafa tutması, hayatlarına daha da fazla zorluk olarak yansır. Ancak zorlukların içinden sürpriz bir yardımcı ile çıkarlar. Gerçeğin ortaya çıkmasının ağırlığı ile sarsılan Gökçe’nin attığı hızlı adım, onu bambaşka belaların içine sokar. Gökçe’nin içine girdiği durum Tunahan ve Uğur’u tekrar karşı karşıya getirir.

Reşat, Sevim Soylu hamileliğini ifşa ettiği için Melike’yi cezalandıracakken, kimsenin beklemediği bir şey yapar. Sevim Soylu’nun ise bir planı vardır. Ancak kurduğu plan, sahneye sarhoş çıkması ile onu spotların altından alarak bambaşka bir yere taşıyacaktır. Sevim Soylu’dan boşalan mikrofonu eline alan Melike, sahne bitiminde alkışlar ve ışıklar altında gülümserken önemli bir yüzleşmeye hazırlandığının farkında değildir.

bir deli rüzgar haberleri için