SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 14:21

SON HABERLER

Kalk Gidelim 41. Bölüm Fragmanı İzle

STAFF Film’in yapımcılığında çekilen TRT1 ekranlarının iddialı yeni aile komedisi dizisi Kalk Gidelim dizisi Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Erkan Sever, Ufuk Özkan, Kerem Kupacı, Beyazıt Gülercan ve Emin Gürsoy’un yer aldığı yeni dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu… Dizinin 41. yeni bölümü 13 Ekim Cumartesi günü izleyici ile buluşacak.

Dizinin 41. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Peki 6 Ekim’de yayınlanan 40. son bölümde neler olmuştu? İşte detaylar…

Mustafa Ali’nin ayarladığı dondurma firmasının süt çiftliğine yaptığı 20 Milyon liralık teklife Seyfettin’in ne cevap vereceği merak konusudur. Mustafa Ali ve Halil satışın olup paranın üçe bölünmesini isteseler de son sözü Seyfettin söyleyecektir. Bu yüzden Mustafa Ali, Seyfettin’i farklı bir yaklaşımla ikna etmeye çalışır. Seyfettin süt çiftliğini satmamaya kararlı olsa da Mustafa Ali yüzünden kafası karışmıştır. Meryem ise yoğurthanenin başına eski fabrikatör Ercan’ı getirmeyi düşünür. Halil düğün hazırlığı içinde olduğundan Ercan’a bir miktar daha para kaptırır.

Diğer yandan Şakir ile Dudu, Veli ile Duru’dan önce evlenmek için hamle üstüne hamle yaparken, Veli de Şakir’in ataklarına karşı boş durmaz elbette. Fakat Şakir’in Veli’yi atlatmak için bambaşka bir planı vardır. Halim ise Badegül’le evlenmesinin tek yolunun onu kaçırmak olduğuna kanaat getirir. Dedesinden de icazet alan Halim, Badegül’ü kaçırıp nikah salonuna götürmek için büyük bir gizlilik içinde planını yürütür. Dudu ve Duru düğün için hazırlıklarını yaparken kız babası olan Mustafa Ali ile Halil de kızlarının evden uçup gideceği için apayrı bir duygusallık içine girerler.

İlgili Haberler