SON DAKİKA
22 Nisan 2019 01:17

SON HABERLER

Bir Deli Rüzgar dizisinin çok büyük bir şanssızlığı var ki baştan kaybetmiş olabilir!

Fox TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi, geçmişi günümüze getirecek bir hikaye içeriyor.

Vatanım Sensin dizisiyle yıldızı parlayan Pınar Deniz ile son olarak Gülizar dizisinde oynayan Berk Cankat ve Cennet’in Gözyaşları dizisinde rol alan Almila Ada başrollerde.

Geçtiğimiz sezon yayınlanan Adı Zehra dizisinde rol alan Hatice Aslan da dizinin baş rol oyuncularından.

Dizinin adı ilk duyulduğunda Ezel dizisinin hikayesiyle benzerlikler taşıdığı da gündeme gelmişti.

Tanıtımları dönmeye başlayan dizi, her ne kadar kanalın gözde işlerinden gibi dursa da daha önce yayınlanan bazı dizilere ve Çağan Irmak’ın Hümeyra ve Farah Zeynep Abdullah’lı dizisi Unutursam Fısılda’yı da andırdığı tanıtımlardan sonra konuşulmaya başladı.

Zaten bilinen ve daha önce pek çok kez işlenmiş bir hikayeyi ekrana getirecek.

Çekimleri, dönem kostümleri ve mekanlarıyla tanıtım dikkat çekti ama izleyicide ‘Biz bu filmi biliyoruz’ algısını da yarattı.

Posta Gazetesi Yazarı Mesut Yar da dizinin konusuyla ilgili yazdığı yazıda, bu konuyla ilgili bakın nasıl bir değerlendirme yapmış:

“Bir çağrışım yaptı ama…

“Bir Deli Rüzgar” yarın FOX ekranına çıkacak. Bana konu itibarıyla bir parça “Unutursam Fısılda” ya da ne bileyim “Gülizar”ı andırdı. İşin içinde müzikal bir hikaye olunca öyle hissetmiş de olabilirim, bilemiyorum…

Sezonun sessiz sedasız gelen işlerinden biri olarak aramıza katılan diziye “Muhsin Bey” şansı diliyorum…”

BİR DELİ RÜZGAR KONUSU VE OYUNCULARI

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, senaryosunu Volkan Gürses’in kaleme aldığı, başrollerinde; Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun yer aldığı “Bir Deli Rüzgar” dizisi, yayınlanan tanıtımıyla merak uyandırdı.

Çekimleri devam edem dizide; Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Eda Özel, Meriç Özkaya, Kuzey Dönmez ve Naz Sayıner gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Dizinin ilk tanıtımı, izleyiciyi Melike ve Gökçe’nin zirve yolculuğunun ilk günlerine götürüyor. Işıltılı ancak tehlikeli bu zirve yolunun hikayesi izleyiciyi ekranlara bağlayacak.

YILDIZLARIN ARKASINDAKİ KARANLIĞIN, ZİRVEDE KOPAN FIRTINALARIN HİKAYESİ…

Melike Candan, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır. Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

İlgili Haberler