SON DAKİKA
24 Nisan 2019 13:03

SON HABERLER

Bir Gülendam eksikti! Bu nasıl tesadüf? Sen Anlat Karadeniz’de beyin yakan itiraf!

Televizyongazetesi-Detay
Dün akşam 33. bölümü ile ekrana gelen atv’nin Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fikret anlattı, sadece Vedat değil, izleyici de şoke oldu!

Fikret’in, yıllar önce Vedat’ın babası Turgut’un yanında çalıştığı ve babasının sevdiği aşık olduğu Gülendam isimli kadını Fikret’in elinden aldığı anlaşıldı.

Vedat, Fikret’in babasını tanıdığını duyunca çok şaşırdı ama hikayenin detaylarını duyunca gözlerinden yaşlar akmaya başladı. Bu itiraflar karşısında tek şaşıran Vedat değildi tabii ki… Ekran başında diziyi izleyenler de şoke oldu.

18 yaşında Vedat’ın babası ile tanışan Fikret, onun yanında koruması ve sağ kolu olarak çalışmış, istediği her işi yapmış, arkasını temizlemiş ama onun ihanetine uğramıştı. Vedat’ın babasını öldürdüğünü öğrendikten sonra onu bulan Fikret, intikamını aldığı için onu koruyup kollamıştı.

Vedat, Fikret’in yıllarca onu kollamasının nedenini öğrenince inanamadı. Vedat, tam giderken o kadının kim olduğunu sordu ama Fikret yanıt vermedi. B

Fikret’in aşık olduğu ve babasının elinden aldığı kadının isminin Gülendam olduğu ve bir pavyonda şarkı söylediği ortaya çıktı. Turgut’un masasına çağırdığı Gülendam gitmek istemeyince, garson onu zorladı ve Fikret de kadını alıp kaçtı. Sonrasında Fikret’in Gülendam ile aşk yaşadığı ancak Turgut’un onları bulduğu ve Gülendam’ı elinden aldığını düşündü izleyici geçmiş sahnelerinde.

Annesinin Fikret ile gönül ilişkisi olduğunu öğrenince Vedat nasıl bir tepki verir ilerleyen bölümlerde göreceğiz ama Fikret’in neden Vedat’ın yanında durduğu da bu sırrın ortaya çıkmasından sonra daha iyi anlaşıldı.

İzleyicinin ise bu itiraflar karşısında resmen beyni yandı! Fikret’in hem Vedat ile hem de Tahir ile bunca tesadüfün içinde yer alması çok şaşırtıcı.

Tahir’in ismini aldığı amcası ve sevdiği kadın Sakine’yi öldüren Fikret’in tek aşkının Sakine olduğu sanılıyordu. Tahir ile böyle bir nedenle bağı olan Fikret’in bu kez de Vedat’ın annesine aşık olduğu ve onunla da bir bağı olduğu anlaşıldı.

Vedat ve Tahir ile arasındaki bunca tesadüfün ortaya çıkması, izleyicinin de kafasını karıştırdı. Vedat ve Tahir’in amca çocukları olduğunu düşünenlerden, Vedat’ın Fikret’in oğlu olma ihtimalini düşünenlere kadar tahminler havada uçuşup duruyor!

Bakalım daha neler duyacağız?!!

İşte Fikret’in yıllar önce yaşananları itiraf ettiği o sahne:

İlgili Haberler