Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Müge Anlı ile Tatlı Sert’te merakla beklenen DNA sonucu ortaya çıktı, herkes şoke oldu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te merakla beklenen DNA sonucu ortaya çıktı, herkes şoke oldu!

tarafından admin

4 yaşındaki Görkem’in babasının Faruk bey olmadığı ortaya çıktı… Canlı yayında isyan eden Birgül hanım tehdit edildiğini açıkladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 6 Aralık Perşembe günü ekrana gelen bölümünde merakla beklenen DNA sonucu ortaya çıktı.

Birgül Memiş’in 4 yaşındaki çocuğunu görememesinin acısını günlerden ekranlarda izleyen izleyiciler, DNA sonucuyla şoke oldu.

DNA sonucuna göre, “Ben çocuğumdan ölsem vazgeçmem” diye konuşan Faruk Bey’in Görkem’in babası olmadığı ortaya çıktı. Faruk beyin öfkesini şiddete dönüştürmesi ise büyük eleştiri konusu oldu.

Müge Anlı, “Çocuk için çok iyi oldu. Her şeyde bir hayır vardır” ifadesini kullandı.

Birgül ise hem Müge Anlı’ya hem de Faruk beyin tarafını tutanlara ekrandan adeta isyan etti.

“Bilip bilmeden yargılamak çok kolay” açıklamasında bulunan Birgül Memiş, şu sözlerle isyan etti:

“Ben size her şeyi anlattım. Ama yaşananları bilmiyorlar. Benim durumumda olsalardı onlar ne yapardı. Kimse durmadıki arkamızda hiç kimse, ben ve kardeşim sokaklarda kaldık. Biz keyfimizden yapmadık. Ben sadece çocuğumu istiyorum. Bir hayat kurdum çocuğumu istiyorum artık” diyerek isyan etti.”

Faruk Bey, canlı yayına çıkmış ve oğlunun kendi çocuğu olduğuna inandığını söylemiz ve DNA testini kabul etmişti.

Şimdi ise ne olacağı merakla bekleniyor.

4 yaşındaki Görkem kimin velayetini verilecek?

Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından Görkem’in koruma altına alınması beklentileri var.

Görkem konusunda mahkeme kararına kadar Görkem’in nasıl korunacağı konusu programda da konuşuldu.

Öfkesine yenildiğini açıklayan ve herkeszten özür dileyen Faruk bey, “Öfkeme yenildim. Sonuna kadar savaşacağım. Onu o ortama bırakmayacağım” diye konuştu.

Görkem’e bakış açısının değişmediğini anlatan Faruk Bey, Görkem’i bırakmamakta kararlı olduğunu ve bu öfkesini de çocuğa yansıtmayacağını ifade etti. Faruk bey ” Çocuğa hiçbir zaman zarar vermem” ifadelerini kullandı.