SON DAKİKA
21 Mayıs 2019 00:26

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten tecavüze uğradı, vurulan yine Yılmaz oldu!

Perşembe akşamları izleyicilerle atv ekranında buluşmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisine Ercüment karakteriyle katılan Rüzgar Aksoy, diziye önemli katkılar yapacağını gösterdi.

Ercüment karakteriyle birlikte diziye ayrı bir renk geldiği de sosyal medyadaki izleyici yorumlarından anlaşılıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 32. bölümünde önemli gelişmeler yaşandı.

ERCÜMENT YILMAZ’I VURDU!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da silahla çekildi!

Tam barış ve huzur ortamının sağlanmasına ramak kalmışken sinirler tekrar gerildi. Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nda omuz omuza bir duruş sergileyen Yılmaz, Demir ve Cengaver tüm Çukurovalıları sevindirdi. Ama bu mutluluk uzun sürmedi, hatta yumruk yumruğa bitti.

Tüm bunlar olurken, Müjgan’ın babasına yazılan mektubun Gülten’den gittiğini öğrenen Yılmaz bu işin peşine düştü. Tam Müjgan’ın onca ısrarına sağmen Gülten’den hesap soracakken aklına hayaline gelmeyecek bir olayla karşılaştı!

Ercüment dere kenarında Gülten’e saldırmıştı! Yılmaz’ın bu uygunsuz tabloyu görmesiyle ortalık karıştı! Silahını çeken Ercüment, tereddüt etmeden tetiğe bastı! Ağır yaralanan Yılmaz, bir kez daha ölümle burun buruna!

Sadece Ercüment, Hünkar ve Seher’in bildiği Demir Yaman sırrını artık Gülten de biliyor. Demir Yaman’ın Seher’le ilişkisi mi var sorusu, şimdi herkes tarafından mı sorulacak? Bu soru, Demir’in başta Züleyha olmak üzere, tüm hayatındaki ilişkilerinde herşeyi nasıl değiştirecek?

Perşembe günlerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ATV’de!

İlgili Haberler