Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Zamanlar Çukurova’da Müjgan büyük sırrı öğrendi!

Bir Zamanlar Çukurova’da Müjgan büyük sırrı öğrendi!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın
gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 50. Bölümüyle ekrana geliyor! 50 haftadır aşkın sınırsız, kavganın ölümüne yaşandığı Çukurova’da kaderi değişenler ve kaderi değiştirenler Perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olarak ekrandalar!

Sabahattin ve Züleyha dertleşirken yan odaya malzeme almaya giren Müjgan her şeyi duymuştur. Adnan’ın Yılmaz’ın oğlu olduğunu öğrenmek, artık Züleyha’ya karşı önlenemez bir öfke yansıtmasına neden olacaktır!

Müjgan bu sırla yaşamaya çalışırken, Yaman Holding’in 35. Kuruluş yıldönümünde, Züleyha, Demir ve Hünkar ile birlikte Çukurova’lıları ağırlar ve gazeteler mutlu aile tablosunun boy boy fotoğraflarını yayınlar.

Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan büyük sırrı öğrendi! 9

Geceye davet edilmeyen Şermin ve yanlışlıkla davet edilen Hatip ve Naciye de orada olacaktır! Şermin babasının adı anılmadığı için öfke kusmaya gelmiştir ama, Naciye’nin öfkesini hesap edememiştir!

FEKELİ VE YILMAZ YENİ BİR ORTAKLIĞIN PEŞİNDE!

Fekeli ve Hünkar’ın kıyılamayan nikahının dedikodusu halen Çukurova’da gündemin üst sıralarında yer alsa da, iki taraf da konuyu tamamen kapatmıştır.

Hünkar ve Demir’in arası düzelmemiş bile olsa, iş için birlikte hareket etmek işlerine gelir.

Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan büyük sırrı öğrendi! 10

Büyük bir ihale için, mal toplamaya başlarlar. Fekeli ve Yılmaz ise, İtalyan’lar ile bir ortaklık peşindedir. Bu ortaklık ile tüm Çukurova’nın sulama işini almayı planlarlar.

Ancak, Hatip’in Şermin vasıtasıyla öğrenip getirdiği bir bilgi, Yılmaz ve Fekeli’ye büyük bir kazancın kapısını açar! Üstelik onlara açılan kapı, Demir ve Hünkar’ın yüzüne kapanacaktır.

Aşkın yerini kavgaların aldığı bir bölümle, Bir Zamanlar Çukurova Perşembe akşamı 20:00’de ATV’de.

Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan büyük sırrı öğrendi! 11

KÜNYE

Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım: Tims&B Productions
Senaryo: Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm, Melis Veziroğlu Yılmaz
Müzik: Aytekin Ataş
Uygulayıcı Yapımcı: Emrah Karacakaya
Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur
Oyuncular: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten