SON DAKİKA
1 Aralık 2022 16:34

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha hiç beklemediği bir orduyu arkasında buldu

Perşembe akşamlarının flaş dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da 80 bölüm geride kaldı. 28 Ocak Perşembe akşamı ise bu sefer 81. yeni bölüm ekrandaki yerini alacak. Dizi yine heyecanlı anlara sahne olacak. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ 81. bölümüyle ekrana gelecek. Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? Fikret’in Demir’e karşı düşmanlığını ne kadar ileri götüreceği merakla bekleniyor. Hande Soral’ın canlandırdığı Ümit karakteri Fikret’in sevgilisi çıktı ama Demir’e aşık olmak niyetinde…

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da Züleyha’nın hanımağalığı ile barış dolu yeni bir dönem başlamıştır. Hünkar’ın geleneklerini devam ettiren Züleyha toplu nikah için tüm hazırlıkları tamamlar. Konak da iki gelin verecektir: Gülten ve Fadik! Düğün, uzun bir aradan sonra şehre yeniden neşe getirir. Fekeli ve Züleyha’nın şahitliğinde neşe içinde bir düğün yaşanacaktır. Ancak düğün boyunca Fikret yine, gözünü Demir’den ayırmaz. Hatta, düğün telaşının arasında, artık planının bir sonraki aşamasına geçecek fırsatı da bulur!

Demir’in annesinin tüm hisselerini de devretmesinin ardından Züleyha hem toprakların hem şirketin yönetiminde yoğun bir iş hayatına başlar. Ama elbette, yüzlerce yıldır, erkeklerin egemenliğinde iş yapmaya alışılmış topraklarda bu iş o kadar kolay olmayacaktır. Züleyha’nın kadın olmasını fırsat bilerek zorbalık yapan bir grup, karşılarında Züleyha’nın yanı sıra arkasında dimdik duran Sevda’yı bulacaktır!

Sevda da, konaktaki tüm kadınlar da Züleyha’nın arkasında adeta ona bir kadın ordusu oluşturacaktır. Bu kadın dayanışması, aralarındaki başka savaşların kırgınlıklarını da yok etmeye başlar!

YILMAZ’IN 30 MİLYONU NEREDE?

Yılmaz’ın tüm mal varlığını satması, Behice ve Müjgan’ın tüm planlarını alt üst edecektir! Milyonlar gelecek diye otelde lüks bir hayat süren iki kadın, şimdi hem mirassız kalmanın hem de otelin parasını nasıl ödeyeceklerinin derdine düşecektir! Behice, o parayı bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Müjgan ise, Fekeli’nin yanına da dönemeyeceklerinden, şehrin en ucuz oteline yerleşme planları yapar. Her ikisi de kayıp milyonların Züleyha’da olduğundan emindir.

FİKRET VE ÜMİT’İN PLANI NE?

Ümit Çukurova’ya bir an önce yerleşmek için ev ararken, Demir ona büyük bir iyilik yapacaktır. Şehrin başhekimine destek olmanın görevi olduğunu söylese de bu Ümit ile yakınlaşması için bir fırsattır. Fikret ve Ümit ise Demir’in bu jestini birlikte kutlayacak kadar planlarına sadıktırlar. İkisi, çok uzun zamandır bekledikleri bir döneme girmenin sevinci içindedir. Fikret, düğün telaşının arasında planlarının ikinci kısmını hayata geçirmiştir ve şimdi olayların gelişmesini bekleyeceklerdir.

ZÜLEYHA’NIN BULDUĞU MEKTUBU KİM BIRAKTI?

Züleyha, şirkete geldiğinde Demir için bırakılmış bir mektup bulur. Mektup, geçmişten bir konuşmayı anlatmaktadır ve altında isim yoktur. Çukurova’da Yamanların geçmişten gelen gelen bir düşmanı mı vardır?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe 20.00’DE ATV’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler