SON DAKİKA
28 Haziran 2022 11:36

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılan Kerem Alışık’ı alışamadığı büyük özlem!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Kerem Alışık, dördüncü sezonun başlarında Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda eden isimler arasında yer aldı. Başrolünde bulunduğu ve Fekeli karakteri ile de akıllara yazılan oyuncu, başarılı bir iş çıkardı.

Adana’da yapılan çekimlerde bazı zamanlar rol arkadaşları ile gerilimli anlar yaşadığı da haberlere konu olan Kerem Alışık, dizideki hikayesinin bitmesinin ardından İstanbul’daki yaşamına kaldığı yerden devam etti. Bir süredir dinlenmekte olan Kerem Alışık, 27 yıl önce kaybettiği babasının anısını da yaşatıyor.

Sadri Alışık’ın oğlu olan Kerem Alışık, babasını doğum gününde yine yalnız bırakmadı. Yeşilçam’ın efsane isimlerinden olan Sadri Alışık’ın 5 Nisan olan doğum gününde sevenleri Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabrinin başındaydı…

Kerem Alışık “27 yıl oldu. Çok uzun zamanlar oldu. Ölüm günü ile doğum günü arasında 15 gün var. Ne zaman bugünler olsa, hasret kokularıyla içimize gelip buralarda duruyor bu günler. Sadri Alışık 97 yaşında ama biz bir çocuğun sessiz çığlığında kalıyoruz” diye konuştu.

Zamanın insana alışmayı öğrettiğini ama unutmayı asla öğretmediğini anlatan Kerem Alışık, babasını bir kez daha andı.

Kerem Alışık, babasını sevenlerinin yalnız bırakmadığını belirterek, anmaya gelenlere teşekkür etti. Oyuncu, “Bu bir alışkanlık, bir gelenek. Benden sonra da devam edecektir. Mutlaka böyle bir geleneği sürdürüyoruz” dedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler