Ana sayfa Dizi Haberleri Biran Damla Yılmaz ve Aras Aydın’ı buluşturan Canevim dizisinden ilk fragman yayınlandı!

Biran Damla Yılmaz ve Aras Aydın’ı buluşturan Canevim dizisinden ilk fragman yayınlandı!

tarafından ker_def

Atv’de yayınlanacak olan ve Koliba Film’in merakla beklenen yeni dizisi CANEVİM’in çekimleri devam ediyor. Sosyal medyada merakla beklenen dizinin ilk klibi beğeni topladı. Klibi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Güçlü oyuncu kadrosu ve izleyenleri derinden etkileyecek senaryosuyla ilgi odağı olacak Canevim, hayatın tüm sıkıntılarına göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği Canevim’de başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik paylaşıyor.

Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı’nın rol aldığı dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla ilgi odağı olacak, izleyicilerin gönüllerinde taht kuracak Canevim, yakında atv ekranlarında…

İşte diziden ilk görüntüler: