Ana sayfa Sosyal Medya Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, dedikodulara inat, yeniden buluştu!

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, dedikodulara inat, yeniden buluştu!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son olarak Netflix’in Kuş Uçuşu dizisinde birlikte kamera karşısına geçtiler İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay. İki oyuncunun dostlukları, 2017-2018 yıllarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisiyle başlamıştı.

O dizideki partnerlikleri izleyenlerin de hafızalarında tazeliğini korurken, birlikte bir başka projede yer almaları için yoğun ısrarlar yapılıyordu sosyal medyadan. İki oyuncu, bu süreçte çok farklı yapımlarda rol aldılar ama Kuş Uçuşu’na kadar dizilerde bir araya gelemediler.

Fakat Akalay ve Çelikkol’un dostluğu, Siyah Beyaz Aşk dizisinden sonra da devam ederek derin bir sevgi bağına doğru yol aldı. Bu süreçte mimar Mihre Çelikkol ile evli olan İbrahim Çelikkol’un bir de oğlu oldu. Birce Akalay, fırsat buldukça İbrahim Çelikkol ve oğlu ile de buluştuğunu yaptığı paylaşımlarla göstermekteydi.

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, dedikodulara inat, yeniden buluştu! 11

İki oyuncunu sevgi bağları, birbirlerine sosyal medyadan gönderdikleri doğum günü gibi özel gün mesajlarında da takipçileri tarafından görülmekte. İki oyuncunun Kuş Uçuşu dizisinde yeniden bir araya gelerek birlikte kamera karşısına geçmelerinin ardından daha fazla buluştukları da yine kendi paylaşımlarıyla görülüyor.

Kuş Uçuşu’nun 2. sezonunun çekilme ihtimali konuşulurken Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un tatilde buluştukları öğrenilmişti. Bu buluşmanın ardından geçen bir kaç haftadan sonra bu kez de Kazdağları’nda birlikte tatil yaptıkları da yine kendi paylaşımlarıyla öğrenildi.

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, dedikodulara inat, yeniden buluştu! 12

Akalay ve Çelikkol’un dostlukları ‘aralarında aşk mı var?’ yorumlarına neden oluyor. Fakat iki dost olduklarını her fırsatta ortaya koyan İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay, bu tür dedikodulara aldırış etmeden birlikte poz vermekten ve yayınlamaktan da hiç gocunmuyor, kimseye de kulak asmıyorlar…

Sanat dünyasında çok fazla görülemeyen sıkı dostluk bağlarını kurmayı başardıkları görülen iki oyuncudan son gelen paylaşımlar da bunu gösteriyor…

Birce Akalay, instagram hesabından Çelikkol ile pozlarını “Here we go again (Yine başladık) mesajıyla paylaştı…

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, dedikodulara inat, yeniden buluştu! 13

İkilinin pozları dedikoduları canlandırmış olacak ki gelen bu tür mesajlara gönderme gibi görünen “Kimse kimsenin tatiline karışmasın” notuyla Birce Akalay, bir başka paylaşım daha yaptı.

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, dedikodulara inat, yeniden buluştu! 14

İbrahim Çelikkol da keyifli anlarından karelerle Birce Akalay ile yaptıkları geziden pozlar paylaşmakta. Çelikkol ve Akalay, Kazdağları’nda adeta sezonun yorgunluğunu gideriyor, tüm kötü enerjileri gönderip önlerindeki güzel günlere bakıyorlar.

Üstelik kendi yaptıkları paylaşımlarla da son derecek şeffaf, samimi ve içten bir dostluk bağları olduğunu, gizli saklı bir durum olmadığını da ortaya koyuyorlar bir nevi…

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, dedikodulara inat, yeniden buluştu! 15

Bu arada  İbrahim Çelikkol’un tatilin rehavetiyle saç, sakal ve bıyığını da kesmediği yeni imajı da beğeni topluyor…