SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 19:19

SON HABERLER

Bizim Hikaye 48. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Filiz’in zor günleri!

Bizim Hikaye dizisinin 48. yeni bölümü 22 Kasım Perşembe akşamı Fox TV’de izleyicilerle buluşacak. Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerinde yer aldığı dizide Barış ile Filiz’in önündeki engellerin kalktığı görülmüştü. Şimdi iklinin aşkında neler yaşanacağı merak edilmeye başlandı. Bizim Hikaye dizisi 48. yeni bölümden 2. fragman da yayınlandı.

Videodan 48. bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Peki, yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor. Detaylar haberimizin devamında yer almakta…

Barış’ın en zor anında ona yine Filiz destek olmuş ve ona karşı olan öfkesini unutmuştur. Savaş’ın kalp naklinin başarılı olması da herkesi sevindirmiştir. Artık oğlu ölüm tehlikesini atlattığı için Barış’ı Filiz’den ayrı tutabilecek hiçbir şey yoktur.

Filiz ise bir yandan Rahmet’i doğru yola sokmaya ve büyük bir siparişi yetiştirmeye çalışırken bir yandan da Barış’ı tamamen unutmaya çalışıyordur. Fakat Filiz’in Selim’e olan güvenini kaybetmesi ile Barış’ın yeniden Elibollar’ın arasına girmesi Filiz’i çok zorlar. Kırk tarakta bezi olan Filiz, birini mutlaka elinden kaçıracaktır.

Oyuncular:

Hazal Kaya
Burak Deniz
Reha Özcan
Yağız Can Konyalı
Nejat Uygur
Zeynep Selimoğlu
Alp Akar
Ömer Sevgi

#bizimhikaye #bizimhikayedizisi

İlgili Haberler