SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:48

SON HABERLER

Bizim Hikaye 62. yeni bölümde 2 yeni sürpriz sizi bekliyor!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye, 62. yeni bölümüyle 21 Mart Perşembe akşamı, yani bu akşam ekranda yerini alacak.

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi’nin paylaştığı dizinin 62. bölümüne iki yeni oyuncu katılacak.

Bizim Hikaye dizisine yeni bölümde usta oyuncu Selahattin Taşdöğen ile Cankat Aydos katılıyor.

Bizim Hikaye’de Filiz ve Barış’la Tekirdağ’a giden Fikri, yıllardır görmediği kardeşi Zihni ile buluşuyor. Dizide Fikri’nin kardeşi Zihni rolünü usta oyuncu Selahattin Taşdöğen canlandırıyor.

En son Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan ile birlikte Netflix dizisi Hakan Muhafız’da rol alan genç oyuncu Cankat Aydos da kendini Bizim Hikaye dizisinde gösterme fırsatı bulacak.

Fikri’nin yeğeni karakteriyle ekrana gelecek olan Aydos için bu geniş kitleler tarafından tanınmanın en önemli adımı konumunda.

Bizim Hikaye 62. bölümde neler yaşanacak?

Elibollar ve Barış, Tekirdağ’a doğru yola çıktıklarında hayat onlar için hiç de kolay değildir. Barış’la Filiz zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken bir yandan da Minibollarla uğraşmaktadırlar. Çocuklar yaşadıklarından kötü etkilenmiştir ve sakinleştirilmeleri çok zordur. Barış onları tekrar normale döndürmek için ilginç bir oyun başlatır. Başlarda işe yarayan oyun sayesinde her şey kısa süreliğine yoluna girer.

Tam tükendikleri noktada bu sefer de karşılarına Zihni’nin oğlu Ersin çıkar. Ersin pastırma işinden erken yaşta zengin olmuş tatlı bir gençtir. Tüm sıkıntıların üstüne onun ortaya çıkışı, Elibollar için ilaç gibi gelir. Her şey onlar için gerçek olamayacak kadar güzeldir. Bu sırada İstanbul’da da Murtaza deli gibi Fikri’yi aramaktadır ve kolay kolay vazgeçmeyeceği bellidir. Tufan, Çiçek ve Cemil, Murtaza’dan kurtulmaya çalışırken, en çaresiz kaldıkları anda imdatlarına sürpriz bir isim yetişir. Planları tam başarıya ulaşacağı sırada her şey bir kez daha alt üst olacaktır.

Bizim Hikaye 62. bölüm fragmanı:

Bizim Hikaye yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de FOX’ta!

İlgili Haberler